Wpis z mikrobloga

Hej Mirki !!!

chciałbym dziś bardzo podziękować swojej #rozowypasek , #!$%@? mi się auto, coś z elektryką
Ona lvl 19 prawko od roku, przyjechała po mnie swego ojca prawilnym Golfem 2 i zaholowała mnie 10 km w nocy
po górskiej drodze do domu. Elegancko jej to poszło, byłem w szoku. Taka dziewczyna to skarb

Dajcie kilka plusów żebym jej mógł ten wpis pokazać

#samochody #zwiazki #rozowepaski #oswiadczenie
  • 17
@fstab: wiem, do tego noc, bloto posniegowe co 3 km mrugałem długimi ze nic nie widze przez przednia szybe = awaria elektryki wycieraczki nie działaja

PS taka awaria ze nic oprócz świateł mijania/drogowe nie działało
@Voytex: Kiedyś zaproponowałam koledze, że zaholuję mu auto do warsztatu. Trochę wątpił i kręcił nosem bo mieszka na totalnym zadupiu, droga leśna, polna, błotnista, warunki zima, a właściwie odwilż. Nie jeden tam poległ. Ale że nie miał wyjścia to się zgodził (koledzy akurat nie mogli). Po fakcie stwierdził, że jeszcze nikt nigdy go tak sprawnie nie przeholował tą drogą (a czasem różni próbowali bo kolegi ówczesne auto to był krótko mówiąc
@fstab: wiem ale to przez wioche było oświetloną latarniami ale już w głowie miałem formułke dla policji typu że "no panie prosze no ja bidny z pracy wracam tylko kilka km do domu a tu taka nieprzygoda" ( ͡° ʖ̯ ͡°)