Wpis z mikrobloga

@franekfm: z tej, na którym sterowniki do PERC 5/i nie wymagają ręcznego modyfikowania instalatrora systemu tylk opo to, żeby odkryć bug w instalatorze niepoprawiony przez niszowość sytuacji bo występuje tylko jak dorzucisz sterowniki pod kontroler. I tej na której nie musisz modyfikować źródeł instalatora softu dla ups bo wymagają asciidoc. I tej na której mozesz zainstalować soft bez problemu ze wymaga glibc.so.16 a u Ciebie już jest 18 które ma buga
znaczy jeśli jesteś lame i nie umiesz się szybko uczyć. Linux rozwija colego, po 2 latach bijesz w pracy wszystkich Windowsów na głowę umiejętnościami rozwiązywania problemów.


@franekfm: mam nadzieje, że nigdy w życiu nie byłeś w knajpie albo nie jadłeś przetworzonej żywności...inaczej jesteś lame i nie umiesz sie szybko uczyć, po paru latach byś był w stanie gotowac lepiej niż 90% ludzi i rozwiązałbyś wszystkie swoje problemy...

@repulsive: Beka z
mam nadzieje, że nigdy w życiu nie byłeś w knajpie albo nie jadłeś przetworzonej żywności...inaczej jesteś lame i nie umiesz sie szybko uczyć, po paru latach byś był w stanie gotowac lepiej niż 90% ludzi i rozwiązałbyś wszystkie swoje problemy...

@M4ks: w bardzo dużej mierze się pokrywa, poza tym, że nie mam ekscentrycznych potrzeb kulinarnych więc specjalnie nauka gotowania nie była mi potrzebna.
@franekfm: no zdaje się .dll hell już praktycznie nie istnieje i nie mialem nigdy przebojów z etapów instalacji w czasach po xp, a co? na pewno w windowsie nei ma problemu z bootowaniem systemu z tego pseudoraidu na płytach AMD (w linuksie dmraid). Więc wracając do pierwotnego pytania, jestem z planety gdzie płacą za administrację rozproszonym wielosystemowym środowiskiem, linux nauczył mnie co to 'wontfix' i 'exotic bug'
@M4ks: Wszystko smiga i rąk nie starczy tyle jest dystrybucji Linuxa gotowych do odpalenia z DVD i np. z narzedzami do produkcji muzyki czy do security itd. , Takze jak to nie jest narzedziem to nie wiem. Wszystko smiga, samo montuje, wykrywa itd. nic nie trzeba robic. Czy to wielki problem?
@6thsurvivor: oj pomyliłbyś się, ja swoją historię z Windą skończyłem 10 lat temu. Jak mi Windows samodzielnie wyłączył kontroler UDMA (co odkryłem po 2 tygodniach walki).
Inny problem to miałem walnięty port USB i mi się nagrywarka podłączona przez USB często wywalała i nie wiedziałem jaki ch…. Jak tylko zainstalowałem Linuxa od razu mi pokazał, że prawdopodobnie mam walnięty portu USB. Miałem.
@6thsurvivor: Poza tym Win XP dla 95% uzytkownikow po 2-3 miesiacach stawał sie albo "skoszony" wirusami albo sami cos popsuli i reinstrall. Kto by robił obraz systemu prawda... xD
@6thsurvivor: Dokladnie. Pelniejsze narzedzie, ale to nie wina madrzejszych ludzi, ze ktos nie potrafi ogarnac tak bogatego środowiska. Jak to jest wada, to chyba coś z ludzmi srajacymi jaki to Linux jest niedobry jest naprawde nie tak i dlatego propaguja naiwną
Wszystko smiga i rąk nie starczy tyle jest dystrybucji Linuxa gotowych do odpalenia z DVD i np. z narzedzami do produkcji muzyki czy do security itd. , Takze jak to nie jest narzedziem to nie wiem. Wszystko smiga, samo montuje, wykrywa itd. nic nie trzeba robic. Czy to wielki problem?


@repulsive: och, jakie to są te wielkie narzędzia Linuksowe do robienia muzyki? :)
Znowu - dla ludzi narzedziem jest Word czy
z tej, na którym sterowniki do PERC 5/i nie wymagają ręcznego modyfikowania instalatrora systemu tylk opo to, żeby odkryć bug w instalatorze niepoprawiony przez niszowość sytuacji bo występuje tylko jak dorzucisz sterowniki pod kontroler. I tej na której nie musisz modyfikować źródeł instalatora softu dla ups bo wymagają asciidoc. I tej na której mozesz zainstalować soft bez problemu ze wymaga glibc.so.16 a u Ciebie już jest 18 które ma buga uniemozliwającego instalacje,