Wpis z mikrobloga

@h3lloya: Co to znaczy boi się? Ochrona jest po to żeby reagować i nie ma znaczenia co o tym myśli prezydent. Przypomina mi się te typ który jajkiem rzucił w Komora. Gość powinien w ułamkach sekundy leżeć na glebie z połamanymi rękami. To jest głowa państwa polskiego i nie ma miejsca na żarty. To jest demagogiczna wypowiedź, albo Wipler jest zwykłym idiotą.
@wodorost50: nie widzisz różnicy między człowiekiem, który stoi bezpośrednio w odległości kilkudziesięciu centymetrów od prezydenta i go uderza a takim, który w tłumie stoi sobie z krzesłem kilka/kilkanaście metrów dalej i nie ma możliwości (ani chęci, jak mniemam) dopuszczać się naruszenia nietykalności osobistej głowy państwa?
@wodorost50: Co to za robienie #!$%@? z logiki?
Wiesz ile osób tam miało flagi i proporce? A jakby ktoś rzucił taką flagą i trafił prezydenta w oko?
Prezentujesz dziwne podejście na podstawie którego patrzysz na innych jak na przestępców. Facet miał krzesło. Krzesłem zazwyczaj nie robi się krzywdy innym ludziom, chyba, że mówimy o bójce w barze (ale to już coraz mniej popularne). Jakim debilem musiałby być, żeby przynieść ze sobą
@wodorost50: tak, gość chciał zabić prezydenta, więc wziął z domu krzesło xD mógł kombinować by załatwić sobie broń, skonstruować bombę, w ostateczności wziąć nóż, a nawet kilka, ale wziął krzesło, bo myślał, że nikt nie zwróci uwagi xD

PRAWDZIWIE #!$%@? SKRYTOBÓJCA xD
ZAGROŻENIE LVL9000 xD PACZ SEBA, WCHODZIMY I ZAWIJAMY GOŚCIA, BĘDZIE STRZELAŁ Z KRZESŁA xD #!$%@? SIKRET SERWIS xD
@Slonx: to chyba Ty masz problemy z logika, skoro nie widzisz roznicy miedzy flaga na wiecu, a krzeslem uniesionym w gore. Nikt tam nie bedzie zgadywal czy jakiemus debilowi nie #!$%@? nagle z tym krzeslem i nie rzuci sie z nim w strone prezydenta. Bo nikt normalny nie przynosi krzesla na wiec z domu, nawet do siedzenia. A Wy zastanawiacie sie czym by bylo latwiej zabic prezydenta, tak jakby ktos kto
@Slonx: Zaznaczam, ze jedna sprawa, czy i jak karac osobe od krzesel. Druga, z perspektywy, ktorej sie wypowiadam, to glupia wypowiedz Wiplera i w podobnym charakterze wypowiedzi ludzi, ktorzy dziwia sie, ze ochrona zaniepokoila sie, kiedy ktos przynosi meble i macha nimi na wiecu z najwazniejsza osoba w panstwie. Oczywiscie, ze nie ma za co zamykac typa, ale no mozna bylo sie spodziewac jakiejs formy reakcji na tego typu proces.