Wpis z mikrobloga

  • 1
Zobacz oferte bzwbk. Nie narzekam. Od ponad dwoch lat jak mam konto nigdy tylko raz zaplacilem za karte. A tak to bez oplat. Mam konto Godne Polecenia
  • Odpowiedz
@jumper13: @MrFruu: z bzwbk przenioslem sie to sync wlasnie ze wzgledu na oplaty.

1. tylko 5 smsow darmowych
2. opata za prowadzenie konta 8.50 (mialem inne konto)
3. oplata za przelewy przychodzace w eur
4. oplaty za przelewy bodaj 50gr

w t-mobile nie place za nic. tokeny wysylaja tez bezplatnie na komorki zagraniczne.
  • Odpowiedz
@Paralotnia: karta do konta rzeczywiście nie jest najlepsza, ale nie wydaje mi się by co chwilę zmieniali warunki. Tak jak ktoś pisał wyżej o ING - trochę #!$%@?, ale stabilnie. A i apkę na fona mają bardzo dobrą.
Nie polecę nikomu T Mobile Usługi Shitowe - 5 albo 6 razy próbowałem założyć konto, ale zawsze z ich strony wychodził jakiś bug i się nie dało. Skoro system nawala im przy złożeniu
  • Odpowiedz
@Paralotnia: @gajowy_marucha: Ja po ogłoszeniu opłat za #euronet uciekam z #pekao.

I zastanawiam się między #pko a #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank.

Na rzecz PKO świadczy to, że mają swoje oddziały, a do 26 roku życia i tak miałbym za darmo, o ile robiłbym 5 transakcji kartą miesięcznie.

Za to T-Mobile UB ma lepsze warunki. Ale nie brakuje nikomu oddziałów? W sumie to i w Pekao z oddziałów raczej nie korzystałem. T-Mobile
  • Odpowiedz
@jumper13: ja polecam zwykłe konto w DB. System działa bez problemów, obsługa i korzystanie online za darmo. Moja karta jest za darmo o ile wykonam nią minimum jedną transakcję w miesiącu. Jest to Visa Electron i mogę używać jej też do płatności online. Wypłacanie ze wszystkich bankomatów na całym świecie za darmo. Apki mobilnej chyba nie ma, ale mi to nie jest potrzebne.
  • Odpowiedz