Wpis z mikrobloga

Jak byłem mały to myślałem, że Michał Anioł to naprawdę anioł, a nie człowiek. Po pierwsze ktoś tak przetłumaczył jego imię, że wydawało mi się dziwne by ktoś się nazywał 'Michał Anioł' a po drugie jak patrzyłem na te jego obrazy, freski, rzeźby i budowle w Watykanie to byłem pewny, że to była robota aniołów, bo wszystko takie piękne. Żyłem w tej nieświadomości ładnych parę lat aż w 5. klasie na lekcji plastyki w książce była notka biograficzna: Michał Anioł (Michelangelo Buonarotti) - włoski malarz, rzeźbiarz żyjący w latach 1475-1564. Puls raptownie mi ustał, byłem zdumiony, to był taki szok, jak wtedy gdy dowiadujesz się, że Św. Mikołaj nie mieszka w Laponii tylko w wyobraźni, a starsi używają penisa nie tylko po to by siusiać.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #religia #heheszki #bekazdzieci #michalaniol #tag #pococzytasztetagi #skoncz
  • 16
każdy bękart rodu Starków. Benkarci innych rodów mieli inne nazwiska.


@tony_soprano: Nie do końca. To nie było nazwisko rodowe co raczej geograficznie-kulturowe. Tak nazywano bękartów na północy. Podczas gdy w Dorne każdy bękart miał na nazwisko Sand. Z tego co kojarzę w każdym z siedmiu królestw było takie dyżurne nazwisko.
@Waffenek: heh, no wiem o tym. Wyszło troche na to, ze kolega nr. 1 uprościł wiedząc, ja uprościłem równiez będąc świadomym a ty opisałes dokładnie. :) Chyba że znajdzie sie ktoś i twoje uproszczenie poprawi (np. poda nazwiska rodowe wszystkich rodów czy cos)