Wpis z mikrobloga

I przyszła wypłata. I co ja zrobię z tą kasą?
~400 zł - rachunek za prąd [dwa miesiące]
~70 zł - za internet
250 zł - przelew na drugie konto na emeryturę
500 zł - wspomożenie rodziców
I koniec wydatków.
Ciułam tą kasę sam nie wiem w jakim celu. Leży to na koncie i niedługo zacznie gnić ze starości.
Nie mam pomysłu co z tym zrobić a jednocześnie nie rozdam/oddam bo jestem #!$%@? sknerą i niech sobie sami zarobią.

Chyba rzucę robotę na jakiś rok i będę żył z tego co zaoszczędziłem.
#przegryw #gorzkiezale

Pobierz goblin21 - I przyszła wypłata. I co ja zrobię z tą kasą?
~400 zł - rachunek za prąd ...
źródło: comment_9IdLUsXXZEsZ1vUJW8KotWj2dCapeddi.jpg
  • 39
@konik_polanowy: Nie mam takich potrzeb
@anonim1133: Nie mam hobby, zainteresowań ani znajomych, więc nie grozi mi roztrwonienie tej kasy :/
@wysuszony: Kilka razy by mnie samochody sprzątnęły z drogi podczas jazdy rowerem do pracy. Matka ma upoważnienie do konta w razie śmierci więc się ucieszy.
@nokash: Nie wyprowadzę się po jestem #!$%@?ą niezdarą, która nie potrafi żyć bez maminych obiadków i ciepłego kąta, który ktoś inny ogarnia.
@
@goblin21: Tosmutne. Rusz dupe bo samo do ciebie życie nie przyjdzie. Zrób coś póki masz czas. Znajdź jakąs dupę a jak nie umiesz to naucz sie nie być niezdarą. Np. u psychologa. Może na lekarza wydaj siano.
@goblin21: Wez coś zainwestuj. Kup ze 2 garaże na wynajem.(powinno starczyć) Forsa na koncie nie jest dobrym pomysłem. Przyjdzie wojna banki trach i tyle ich widziałeś.
Drobnica ale w dużej ilości tak ze w razie potrzeby gotówki jesteś w stanie coś sprzedać. Albo jakieś działki ale tu musisz dozbierać.