Wpis z mikrobloga

I przyszła wypłata. I co ja zrobię z tą kasą?
~400 zł - rachunek za prąd [dwa miesiące]
~70 zł - za internet
250 zł - przelew na drugie konto na emeryturę
500 zł - wspomożenie rodziców
I koniec wydatków.
Ciułam tą kasę sam nie wiem w jakim celu. Leży to na koncie i niedługo zacznie gnić ze starości.
Nie mam pomysłu co z tym zrobić a jednocześnie nie rozdam/oddam bo jestem p---------m sknerą i niech sobie sami zarobią.

Chyba rzucę robotę na jakiś rok i będę żył z tego co zaoszczędziłem.
#przegryw #gorzkiezale

goblin21 - I przyszła wypłata. I co ja zrobię z tą kasą?
~400 zł - rachunek za prąd ...

źródło: comment_9IdLUsXXZEsZ1vUJW8KotWj2dCapeddi.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szarley: A tak serio to stoję przy maszynie i wciskam guzik by maszyna zrobiła odpowiednią ilość otworów w obrabianym materiale. I tak nawet trzy tysiące razy na zmianę
@wysuszony: Kilka lat temu ktoś mnie do tego zachęcał. Co jakiś czas wpadam w jakieś stany depresyjne. Czasami nawet myśli samobójcze się pojawiają. Brak jednak motywacji by się leczyć. Dla samego siebie mi się nie chce.
@husky83: Mieszkam
  • Odpowiedz
@szarley: Nie sugeruj się tą ósemką na górnym koncie. To nie jest wypłata, tylko stan konta na dziś.
Wypłata kapkę ponad 3 tysiące. Stanowisko już wymieniłem, za to długo staż a co za tym idzie spora wiedza o pracy na danym stanowisku. Praca w Polsce w dużej międzynarodowej firmie.
  • Odpowiedz
@goblin21: Ty mu nie zazdrościsz, a on może jest przeszczęśliwy. Zadłużenie na 30lat to jedno, a wysokość raty to drugie. Ja rata wychodzi niewiele więcej niż wynajem, to czemu nie. W kolejne lato lub za rok żona pójdzie do pracy i będą sobie dobrze żyli. A ty dalej w tym samym stanie jak teraz.
Żeby nie było "wujek dobra rada", mieszkam samotnie w wynajętym i jestem tak z 5-8 lat
  • Odpowiedz
"A tak serio to stoję przy maszynie i wciskam guzik by maszyna zrobiła odpowiednią ilość otworów w obrabianym materiale. I tak nawet trzy tysiące razy na zmianę"

"Co jakiś czas wpadam w jakieś stany depresyjne. Czasami nawet myśli samobójcze się pojawiają. Brak jednak motywacji by się leczyć."

"Na wakacje nie pojadę bo samemu wolę się nie ruszać. Miał bym za dużo czasu na myślenie nad tym czy warto ciągnąć to życie."

"Z
  • Odpowiedz
@goblin21: zainwestuj! Zainwestuj w moją firmę bo po moich ostatnich ruchach umoczyłem fchuj kasy i bank zaczyna się niepokoić o moją płynność finansową :))) Jak odzyskam długi to zostanie jeszcze jakieś 60 tys. debetu :))))
  • Odpowiedz