Wpis z mikrobloga

I przyszła wypłata. I co ja zrobię z tą kasą?
~400 zł - rachunek za prąd [dwa miesiące]
~70 zł - za internet
250 zł - przelew na drugie konto na emeryturę
500 zł - wspomożenie rodziców
I koniec wydatków.
Ciułam tą kasę sam nie wiem w jakim celu. Leży to na koncie i niedługo zacznie gnić ze starości.
Nie mam pomysłu co z tym zrobić a jednocześnie nie rozdam/oddam bo jestem p---------m sknerą i niech sobie sami zarobią.

Chyba rzucę robotę na jakiś rok i będę żył z tego co zaoszczędziłem.
#przegryw #gorzkiezale

goblin21 - I przyszła wypłata. I co ja zrobię z tą kasą?
~400 zł - rachunek za prąd ...

źródło: comment_9IdLUsXXZEsZ1vUJW8KotWj2dCapeddi.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goblin21: ciułaj. kiedys sie przyda. To chyba było by najgłupsze jakbys p-------ł to siano. Pracuj sobie jakzes młody albo lepiej to wyprowadz sie i ustatkuj
  • Odpowiedz
@konik_polanowy: Nie mam takich potrzeb
@anonim1133: Nie mam hobby, zainteresowań ani znajomych, więc nie grozi mi roztrwonienie tej kasy :/
@wysuszony: Kilka razy by mnie samochody sprzątnęły z drogi podczas jazdy rowerem do pracy. Matka ma upoważnienie do konta w razie śmierci więc się ucieszy.
@nokash: Nie wyprowadzę się po jestem j----ą niezdarą, która nie potrafi żyć bez maminych obiadków i ciepłego kąta, który ktoś inny ogarnia.
@szarley: Robol w fabryce
@husky83: Gdybym tak miał, to chyba bym prędzej ze sobą skończył. Wizja posiadania
  • Odpowiedz
@goblin21: przecież kryptowaluty są znacznie bardziej ryzykowne niż gra na giełdzie papierów wartościowej, nie ma na tym rynku jakiś uregulowań. więc nie narzekaj na krypto ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@goblin21: dlaczego brak pomysłu? Domek na wsi, co roku porządne wakacje, żeby naprawdę wypocząć, na hobby wystarczy. Gdybym miał miliony, to nie wiedziałbym co zrobić, ale z setkami tysięcy? bez problemu :)
  • Odpowiedz
@goblin21: Tosmutne. Rusz dupe bo samo do ciebie życie nie przyjdzie. Zrób coś póki masz czas. Znajdź jakąs dupę a jak nie umiesz to naucz sie nie być niezdarą. Np. u psychologa. Może na lekarza wydaj siano.
  • Odpowiedz
@goblin21: Wez coś zainwestuj. Kup ze 2 garaże na wynajem.(powinno starczyć) Forsa na koncie nie jest dobrym pomysłem. Przyjdzie wojna banki trach i tyle ich widziałeś.
Drobnica ale w dużej ilości tak ze w razie potrzeby gotówki jesteś w stanie coś sprzedać. Albo jakieś działki ale tu musisz dozbierać.
  • Odpowiedz
@goblin21: Bardzo podobnie do mnie. Żyję za minimum. Dam Ci małą radę. Za część kasy "na emeryturę" kup sobie złoto, albo srebro. Srebrna, uncjowa moneta to dzisiaj jakieś 80zł. Złota 5k zł XD, ale są i mniejsze.
  • Odpowiedz