Wpis z mikrobloga

No cze mirkokoksy.

Jako, że widziałem pare postów o mojej i brata stronie tutaj u was postanowiłem, zrobić konto i trochę pomóc.

Fiteligent.pl to strona którą napisałem wraz z bratem bo znudziło mi się tłumaczenie każdemu kogo znam w jaki sposób udało mi się tak urosnąć ;D. FITSTART bo głównie o nim mowa to kompendium wiedzy dotyczące wszystkiego co związane z budowaniem mięśni, spalaniem tłuszczu, dietą itp. Wszystkie informacje poparte są badaniami, wieloletnim doświadczeniem najlepszych trenerów personalnych na świecie i z pewnością działają (wiemy z autopsji). Jesteśmy też oficjalnym polskim tłumaczeniem Sticky na forum z koniczyną (/fit/).

Zapraszam do czytania FITSTART, i paru innych artykułów związanych mniej lub bardziej z siłownią (o wódzie, thc, tłuszczach i tam inne inne)

Jeśli macie jakiekolwiek pytania do fiteligent.pl, FITSTARTu czy do mnie jako trenera pers i szukacie dobrych i szczerych odpowiedzi to zapraszam do słania ich tutaj, albo na nasz profil fejsbunk, albo mejla (strona).

A żeby może sprowokować jakąś dyskusję... pochwalcie sie mirki jakie macie PRs?
piszcie

Waga
SQUAT
Bench press
deadlift

elo ponzdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkokoksy #silownia #dieta
  • 21
  • Odpowiedz
SHDW jaki wzrost i staż? jakbyś trochę podbił SQ mógłbyś startować na jakichś zawodach 3boj.
jest tu jakas ekipa co regularnie robi OLY? bo też ostatnio chciałem się za to zabrać. ;)

a sie nie ma czego wstydzic chlopaki. jedyny wstyd to to kiedy tych cwiczen nie robicie :P
  • Odpowiedz
@fiteligent: no dobra ;d

Waga: 65 (wiem waga jak u dziewczyny ale pracuję nad tym XDD)
SQUAT: 90x5 (jest zapas, nie sprawdzałem jeszcze maksa)
Bench press: 75x5
deadlift: 105x5 (jest dużo zapasu, też nie sprawdzałem maksa)
ohp: 52,5x5
  • Odpowiedz
@fiteligent: wołamy kogoś używając małpy @, inaczej dana osoba nie zobaczy powiadomienia ;)

Wzrost 178cm, staż 4 lata z hakiem.
Nad SQ pracuje bardzo mozolnie, więc jak tylko podbiję do ~2x BW to może zacznę rozważać jakieś starty.
Póki co jednak priorytetem jest redukcja do ~68kg i porządne trzymanie tej wagi. Wtedy mógłbym się i na niższą kategorię załapać ;)
  • Odpowiedz
@Sag_ przy 178cm jak podałem wyżej. Chce być jak te chińczyki które miażdzą wszystkich swoim wyglądem i siłą w niskich kategoriach wagowych :>

@DamnumEmergens: ponieważ wspinaczka jest u mnie aktualnie priorytetem, a tam waga i siła relatywna ma kluczowe znaczenie.

@Slim_Charles: i raczej takie miały być. Miały trafić w jak najprzystępniejszy sposób do jak największej ilości ludzi.
  • Odpowiedz
@fiteligent: Chciałem napisać, że robicie dobrą robotę. Pamiętam jednak, że jak czytałem FAQ lub Fitstart to ze dwie rzeczy przeczyły innym badaniom, które studiowałem. Nie pamiętam już o co chodziło a teraz nie mam czasu szukać. Zresztą były to drugorzędne szczegóły.
Wyniki dla wagi 66,7
SQ - 110 kg
BP- 80 kg
DL - 135 kg
a jakie są wasze?
  • Odpowiedz
@shdw wg mnie powinieneś spróbować - samo przygotowywanie się do zawodów przyniesie mamucie gejnsy.

@Slim_Charles to nie strona z której zaawansowane koksy się czegoś dowiedzą. ma trafiać do jak największej ilości zielonych w temacie. A taki styl pisania jest przecież dość przystępny. ;)

@pokey tenks,
moje pijarsy to
SQ:180kg @ 88; 175x5 @ 94; 130x20
BP: 135 @ 88
DL: 230@ 90
power clean 110kg

a aktualnie siedze na 95kg i smutam,
  • Odpowiedz
Siema mikrokosy!
Z tej strony brat od fiteligenta :)

Dorzucę 5gr temacie. Widzicie, my nie jesteśmy trenerami personalnymi. Nie promujemy siebie, tylko sporty siłowe. Nie będziemy wrzucać zdjęć jakie to mamy sześciopaki i jacy jesteśmy silni i zajebiści. Nie będziemy siać pseudo motywacji typu wszyscy piją a ja trenuje, bo jestem twardzielem. Takich stron w internecie jest pełno. Większość to ludzie, którzy zamiast pisać o sporcie piszą o sobie.
My chcemy pisać
  • Odpowiedz