Wpis z mikrobloga

Moja praca jest #!$%@? najdziwniejszą robotą na świecie!

Spróbuję wam wyjaśnić o co mi chodzi, przedstawiając ludzi z którymi muszę pracować.

Więc tak.
Jest taka laska(pseudo modelka). Bez wątpienia jest piękna, lecz jest bezużyteczna.
Ciągle poprawia włosy! Gdy widzi swoje odbicie (nawet w kałuży) to nie może się oprzeć, by na siebie nie spojrzeć. Gdziekolwiek jesteśmy, zawsze ma na sobie pełny make-up. Całą uwagę chce skupić na sobie, nie obchodzą ją potrzeby innych. Liczy się tylko ona! Ogólnie jest głupia jak krowa, dziwię się, że jest jeszcze wstanie sama oddychać!

Kolejna laska, jest całkowitym przeciwieństwem tej pierwszej.
Możliwe, że jest najinteligętniejszą babką na świecie! Jej wiedza i możliwości rozwoju wydają się nieograniczone. Ciągle zaskakuje mnie nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Co dziwne, ciągle trzyma się tej pracy (wg. mnie CEO w zagranicznej firmie to minimum dla jej możliwości)
Niestety, w skali od 1 do 10 dostaje mocne 0!
Chodzi ciągle w tych samych łachach(ciuchy to to nie są).
Nie sądzę by się w ogóle myła. A co dopiero goliła "newralgiczne" miejsca! Jak tak o niej sobie myślę, to wydaje mi się, że jest lesbą.

A najlepszym ancymonem jest typ który jara zioło. Uwierzcie mi, nie spotkaliście takiego typa.
Gość jest zjarany przed pracą, podczas pracy i jestem pewny, że po, również! Myślę że facet od 10 lat nie był trzeźwy (a ma dopiero 22 lata). Ubiera się jak hipster:
za luźne koszulki, za luźne spodnie, wszystko za luźne! Co najgorsze, zawsze ciągnie za sobą tego #!$%@? psa (btw, pies pewnie też jest zjarany).
Jak mnie nie ma w pobliżu (tak mu się wydaje), to ciągle gada z tym psem. A najlepsze w tym wszystkim jest to że oboje są ciągle głodni. Chyba nie było dnia, w którym nie zajechaliśmy po coś do żarcia, czy to do Maca czy też Burger Kinga (zawsze ta sama gadka "oddam Ci przy najbliższej wypłacie")

Tak czy owak, wożę tych zjebów swoim kolorowym Vanem. Rozwiązujemy zagadki i różne niewyjaśnione tajemnice.
Może się w końcu do nich przekonam.

#reddit #luznetlumaczenie #gorzkiezale #pracbaza #oswiadczeniezdupy #heheszki #pasta
  • 20