Wpis z mikrobloga

  • 0
@Keygan: w Google wbij to jest też www - wszystko ładnie opisane. Trening ogólnorozwojowy. Ja z dietą od stycznia zrzuciłem 5kg, ale po obwodach trzeba patrzeć bo rosną tez mięśnie a one więcej ważą niż tłuszcz
  • Odpowiedz
@Keygan: dużo masz tej masy do zrzucenia? Bo ja np. Dość sporo xd i niewskazane jest, żebym trening siłowy robił, bo bym tylko ubił ten tłuszcz. Jak ta masa nie jest duża, to myślę, że bez problemu możesz z hantlami popracować :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@n0rex: Wiesz co, nie chodzi tu już o samą wagę, ale mam takie trochę wiszące cholerstwo i nawet jeśli nie całe pozbyć to przynajmniej trochę
  • Odpowiedz
@n0rex: @meras: @Keygan: Każdy z Was napisał kilka prawd.
1. 70, jeśli nie 80 procent sukcesu to DIETA. Reszta to systematyczność i technika wykonywanych ćwiczeń.
2. Trzeba mierzyć obwody, bo tłuszcz rzeczywiście waży sporo mniej od mięśni.

od siebie dodam:
3. Nie urosną Ci mięśnie razem z
  • Odpowiedz
biegaj po.


@Smartek: pozwolę się podłączyć, biegać po ćwiczeniach? Nie przed? Ja też dopiero zaczynam, na siłowni i zawsze biegam 10 minut przed ćwiczeniami.
  • Odpowiedz
@zbii777 jeżeli jest to czysta redukcja to teoretycznie biegać powinno się w DNT (dni nietreningowe). Ale jeżeli w grę wchodzi bieżnia w DT to z reguły biega się po treningu siłowym. Przed siłowym aeroby raczej na rozgrzewkę.
  • Odpowiedz
@zbii777: To takie 10 minut aerobów na rozgrzewkę przed siłowym jak znalazł :), później parę statycznych wymachów, krążeń ramionami i jesteś gotów do treningu :).
  • Odpowiedz
@pokey: Mówię o klasycznym podejściu :). Po co? Moim zdaniem FBW jest nieefektywne na dłuższą metę. Ale każdy oczywiście wyrobi swoją technikę.
  • Odpowiedz
@pokey: 1. Uciąłeś "moim zdaniem".
2. Włókna mięsniowe, przynajmniej u mnie, nie pękają w takim tempie jak przy splicie - widzę to przy treningach masowych. Poza tym nie pozwala zrobić mi dokładnego treningu różnych partii, które ze sobą współpracują, np. jak zrobię barki to nie zrobię dobrze klatki, jak zmęczę ręce to nie zrobię dobrze pleców. Uważam, że należy je po prostu izolować, a potem dbać o odpowiednią regenerację przed
  • Odpowiedz
@Smartek: przecież zaczyna się zawsze od dużych partii - najpierw klatka, potem barki. Najpierw plecy, potem ręce.
Poza tym autor mówi raczej o sile, nie masie, więc imo FBW będzie bardziej na miejscu.
  • Odpowiedz