Wpis z mikrobloga

A nikt nie patrzy na:

- możliwości,

- stosunek ceny do jakości ?


@Zatwardzenie:
- wg nich do reszty rzeczy mają swoje komputery pc, a grają na konsoli
- hurr durr urządzenie za 1500zł do grania.
@Zatwardzenie: Gram na konsoli z innych powodów, większy ekran oraz możliwość gry na wygodnej kanapie. Od kompa bolą mnie oczy oraz kręgosłup. Cena i możliwości mnie nie interesują-liczy się dla mnie wygoda :)
którą sami nakręcają?


@Zatwardzenie: chciałeś napisać - która dzieciaki których nie stać na konsole nakręcają, by wmawiać sobie i innym, że lepiej mieć tylko PC niż i PC i konsole i grać na tym, na czym się lubi?

A by coś porównać - trzeba mieć najpierw płaszczyzne porównania.
@M4ks: To już raczej moja sprawa co robię z komputerem.
Czy okazyjnie go przytargam, czy stoi cały czas, czy mam lapka na szklanej półeczce i razem z XBMC i pilotem robi mi za centrum multimedialne.
Czy okazyjnie go przytargam, czy stoi cały czas, czy mam lapka na szklanej półeczce i razem z XBMC i pilotem robi mi za centrum multimedialne.


@M4ks: pełna odpowiedź. nie wyrywaj zdania z kontekstu.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka#Metody_erystyczne_.28wed.C5.82ug_Schopenhauera.29

Erystyka – sztuka doprowadzania sporów do korzystnego rozwiązania bez względu na prawdę materialną. Słowo pochodzi z klasycznego języka greckiego – eristikós, czyli kłótliwy, od éris oznaczający kłótnię, spór, walkę oraz imię bogini niezgody, córki Nocy, towarzyszki Aresa
powiedz mi jak #!$%@?ć ze znajomymi przy browarku w jakiego sul kalibura


@mamorupzdjencie: Emulator Nintendo Gamecube + gra Soul Calibur II w 60 FPS w Full HD

tokkena


@mamorupzdjencie: na PC wyszła gra Street Fighter x Tekken, lecz jeśli chcemy konkretnie w samego tekkena również musimy użyć emulatora lub innego wyjścia nie ma. Z tych najpopularniejszych bijatyk na PC mamy jeszcze Mortal Kombat, Naruto, Injustice

pesa czy cokolwiek multi na
pełna odpowiedź. nie wyrywaj zdania z kontekstu.


@Zatwardzenie: obawiam się, że nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Ale rozumiem, że Twój nick dobrze opisuje stan twojego rozumowania.

Odpowiedz mi więc - co jadłeś na obiad dzisiaj, i dlaczego nie był to idealnie zbalansowany zestaw protein, tłuszczy i białek w najtanszej możliwej formie i czemu był podany na ciepło.