Wpis z mikrobloga

Dlaczego #consolepeasants mają jedynie dwa argumenty w wojnie z #pcmasterrace, którą sami nakręcają?

- cena konsoli w stosunku do ceny PC,
- GTA V (ps. ten argument wkrótce minie) (pps. tak jakby PC nie pozwalał grać w inne tytuły exclusive).

A nikt nie patrzy na:
- możliwości,
- stosunek ceny do jakości ?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A nikt nie patrzy na:

- możliwości,

- stosunek ceny do jakości ?


@Zatwardzenie:
- wg nich do reszty rzeczy mają swoje komputery pc, a grają na konsoli
- hurr durr urządzenie za 1500zł do grania.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Gram na konsoli z innych powodów, większy ekran oraz możliwość gry na wygodnej kanapie. Od kompa bolą mnie oczy oraz kręgosłup. Cena i możliwości mnie nie interesują-liczy się dla mnie wygoda :)
  • Odpowiedz
którą sami nakręcają?


@Zatwardzenie: chciałeś napisać - która dzieciaki których nie stać na konsole nakręcają, by wmawiać sobie i innym, że lepiej mieć tylko PC niż i PC i konsole i grać na tym, na czym się lubi?

A by coś porównać - trzeba mieć najpierw płaszczyzne porównania.
  • Odpowiedz
Gram na konsoli z innych powodów, większy ekran oraz możliwość gry na wygodnej kanapie. Od kompa bolą mnie oczy oraz kręgosłup. Cena i możliwości mnie nie interesują-liczy się dla mnie wygoda :)


@gingerbread: Podpinam PC do TV, posiadam pada bezprzewodowego i mam to samo.
  • Odpowiedz
@M4ks: To już raczej moja sprawa co robię z komputerem.
Czy okazyjnie go przytargam, czy stoi cały czas, czy mam lapka na szklanej półeczce i razem z XBMC i pilotem robi mi za centrum multimedialne.
  • Odpowiedz
To już raczej moja sprawa co robię z komputerem.


@Zatwardzenie: zacznij dyskusje, na pytanie odpowiadaj jak powyżej.
Mistrzowie PC w całej okazałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy okazyjnie go przytargam, czy stoi cały czas, czy mam lapka na szklanej półeczce i razem z XBMC i pilotem robi mi za centrum multimedialne.


@M4ks: pełna odpowiedź. nie wyrywaj zdania z kontekstu.
  • Odpowiedz
pełna odpowiedź. nie wyrywaj zdania z kontekstu.


@Zatwardzenie: obawiam się, że nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Ale rozumiem, że Twój nick dobrze opisuje stan twojego rozumowania.

Odpowiedz mi więc - co jadłeś na obiad dzisiaj, i dlaczego nie był to idealnie zbalansowany zestaw protein, tłuszczy i białek w najtanszej możliwej formie i czemu był podany na ciepło.
  • Odpowiedz