Wpis z mikrobloga

Dlaczego #consolepeasants mają jedynie dwa argumenty w wojnie z #pcmasterrace, którą sami nakręcają?

- cena konsoli w stosunku do ceny PC,
- GTA V (ps. ten argument wkrótce minie) (pps. tak jakby PC nie pozwalał grać w inne tytuły exclusive).

A nikt nie patrzy na:
- możliwości,
- stosunek ceny do jakości ?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale rozumiem, że Twój nick dobrze opisuje stan twojego rozumowania.


@M4ks: Skończyłem rozmowę z Tobą.

32. Argument ostatni – ad personam: Widząc, że przeciwnik jest mocniejszy, atakować go osobiście, obrażać lub w jakikolwiek sposób porzucać prawdziwy przedmiot sporu. Rzucać inwektywami - używanie słów obraźliwych wobec przeciwnika, np: "Ty i całe twoje stronnictwo jesteście przykładami chorej ambicji, przy maleńkich
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Argument rózowego kasku wyżej że kanapa i wygodniej, Emulatory są frustrujące i z czystym sumieniem moge powiedzieć że to c-----a sprawa i nie wszystko poprawnie odpalisz. Z nowościami w kategori gier w które sie fajnie gra z cumplami na konsoli ciężko znaleźć zamienniki na PC. IMO to taki troche istotne plusy konsol. W każdym razie dzięki za link, może znajde sobie jednak coś fajnego.
@Techniq: Tego jestem
  • Odpowiedz
Skończyłem rozmowę z Tobą.


@Zatwardzenie: och, przepraszam, jesteś tak niezwykle wyjątkowy, tak ekonomiczny, taki mistrz PC. Nawet artykuł przeczytałes na wikipedii i nie widzisz jak śmieszy jesteś, ale spoko, to klasyczny objaw problemu "moja racja jest najmojsza a każdy kto myśli inaczej jest debilem".

No i najwazniejsze - skoro konsole są takie złe to po jaką cholere je emulowac?
Aaaaa, bo można ukraść - to przeciez największa zaleta każdego polaczka
  • Odpowiedz
Ale rozumiem, że Twój nick dobrze opisuje stan twojego rozumowania.

och, przepraszam, jesteś tak niezwykle wyjątkowy, tak ekonomiczny, taki mistrz PC.


@M4ks: A Ty jesteś mistrzem osobistych wycieczek, kiedy Ci brakuje argumentów. Od obrażania do wyolbrzymiania.

No i najwazniejsze - skoro konsole są takie złe to po jaką cholere
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Doszlo mocno do offtopu. To dalej nie to samo co konsola na której pograsz wygodnie. Widze że troche emulacja sie poruszyla odkad ostatnio sie w to bawilem i na upartego faktycznie można coś jednak pograć. Dzięki za infosy bede grał Boge Wojny mocno jak wróce z roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widze że troche emulacja sie poruszyla odkad ostatnio sie w to bawilem i na upartego faktycznie można coś jednak pogra


@mamorupzdjencie: też byłem zaskoczony.

To dalej nie to samo co konsola na której pograsz wygodnie.


Zależy, co masz na myśli.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Mam na myśli to że zamieniam się w p----------o Janusza. monitor do grania ze znajomymi za maly, pudła się nie chce przenosić do salonu, z emulatorami problem zawsze jakiś się znajdzie. W wypadku konsoli wkladam plyte i mam w------e, jestem spełniony w swoim lenistwie, wszystko działa bez zarzutów, uproszczone na maxa.
Wychowalem się na plebejstwie przed konsola, nigdy nie mialem zadnych prblemow gdzie na PC nieraz smutłem że coś
  • Odpowiedz