Wpis z mikrobloga

@naganiaczherculesa: Beka z ludzi, którzy wolą wypłakiwać bóle na mirko zamiast kliknąć po prostu UNFOLLOW i nigdy więcej nie widzieć postów danej osoby.
A może was po prostu boli dupa, że ktoś ma życie i potrafi się nim cieszyć, a wy potraficie tylko anonimowo szydzić z kogoś na stronie ze śmiesznymi obrazkami XD, mówiąc jak to macie "#!$%@?" na wszystko i każdego, a jednak wszystko musicie skomentować.
Bo najłatwiej utrzymać kontakt?


@Skyworld: tylko, przynajmniej dla mnie, częscią kontaktu jest własnie dowiadywanie się, że ktoś ma dziecko czy jedzie na koncert. Jasne, ze ogladanie tego po 10231 razy jest nudne, ale nie sam fakt, ze ktoś coś o sobie swiatu pokazuje...
@naganiaczherculesa: Mnie #!$%@? jak czytam w internetach że wszystkich bolodupców #!$%@? jak ktokolwiek napisze na swojej tablicy cokolwiek. Lista jest tak długa, że wychodzi na to że tablica to rzecz święta i nikt nie ma prawa nic napisać. Sam nie dodaję nic na tablicę, zdjęć też nie, a jak ktoś dodaje to mam to w dupie bo z fejsa korzystam tylko do skontaktowania się z kimś. Jak ci się tak nie