Wpis z mikrobloga

Znacie przypadki ludzi, którzy wpadli robiąc seksy?

Zawsze mnie to zastanawia czy to przez pękniętą gumkę, czy robili to bez niczego, a może zapomniał #rozowypasek tabletki?

Mając 20 lat, na fejsbuku widzę, że strasznie dużo moich rówieśników wstawia fotki ze swoimi nowymi guwniakami a nigdy nie miałem okazji zapytać jak to się stao XD

ps. nie pytałem tych ludzi o to, ponieważ nie znam ich na tyle dobrze, żeby o takie rzeczy wypytywać XD
#niebieskiepaski #rozowepaski #ciaza #seks #guwniaki #wpadka #kiciochpyta
  • 22
@muffman: znajdź jakieś kobiece forum typu wizaż albo kafeteria i am poczytaj odpowiednie wątki, zdziwisz się jakie głupoty ludzie robią w tyych kwestiach. ale w większości przypadków przyczyną jest nieprawidłowo stosowana antykoncepcja
@first: Później są teorie : "Za pierwszym razem nie można zaciążyć" , "Sex przerywany to skuteczna metoda" . Powinny być obowiązkowe testy z przystosowania do życia w społeczeństwie. ( np. taki dodatkowy egzamin w okresie matur)
@muffman:
Z własnego doświadczenia powiem cumplu, że raz w życiu byłem w sytuacji podbramkowej, ale co robią wtedy myślący ludzie? Idą do lekarza po receptę, na tabletkę 72h po(no teraz już nie trzeba), a spowodowane to było pękniętą prezerwatywą.
@muffman: Jedna znajoma wpadła, bo brała tabletki "jak pamiętała", a nie pamiętałam kilka razy w miesiącu. Inna wpadła, bo nie dość, że stosowała kalendarzyk, to jeszcze opacznie (w ogromnym uproszczeniu niepłodne są przed okresem, a ona myślała, że po). Znajomy mojego brata myślał, że za pierwszym razem nie można wpaść i został ojcem jak miał 16 lat. Dwie moje koleżanki miały sytuację, że gumka pękła w trakcie, dzieci z tego nie
@muffman: Też mnie to zastanawiało, ale problemem jest chyba #!$%@? ludzi i ruchanie bez podstawowej wiedzy. Ostatnio żalił się tutaj jakiś typ, że zalał formę swojej wybrance i wybranka nie chce wziąć tabletki "po". Zapytany ile czasu minęło, odpowiedział, ze 3 tygodnie xD Zapytany jaką stosowali antykoncepcję, odparł, że wybranka jest głęboko wierząca i nie brała tabletek, a on nie lubi prezerwatyw, więc w sumie nie stosowali nic xD