Wpis z mikrobloga

Do k---y nędzy #digitalocean czy was p------o!?? (°°

Jak tu zostać klientem firmy świadczącej atrakcyjne usługi #vps #hosting ?

P----------e to jest. Nr telefonu, adres, dowód, zdjęcie, karta kredytowa (prepaid nie akceptują), długość penisa, rozmiar buta - wszystko to już podałem, a jakiś durny administrator nie chce mi aktywować konta ب_ب

Ciekawe co im da zdjęcie mojej mordy skoro na dowodzie widnieje twarz więźnia #auschwitz, a dzisiaj jestem kilkadziesiąt kilo cięższy (nadal niedowaga, nie jestem spaślakiem) + zarost.

REPLY from Ed

Hello,

Thanks for sending photo of your National ID to us.

However we need to see a photo of you holding your ID next to your face like this: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/08/06/article-1204641-05E4CA17000005DC-521_468x310.jpg

Please send that photo to verify@digitalocean.com with the subject "Ticket #xxxxx".

Please let us know when you've sent that over by replying to this ticket.


Regards,

DigitalOcean Support


P-----l się Edek. :o

#webdev #sad but #truestory #firstworldproblems #inwigilacja
goodbyecruelworld - Do k---y nędzy #digitalocean czy was p------o!?? (╯°□°)╯︵ ┻━┻ 

...

źródło: comment_uJV0ymmt32gyPiPfGyhSX4tjONSmEOTg.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goodbye_cruel_world: no właśnie tak oglądam cennik i chyba nie ogarniam po co komuś naliczanie godzinowe za serwer za oceanem...
Aczkolwiek nie ukrywam, że po wypiciu mogę mieć ograniczą technicznie wyobraźnię...
  • Odpowiedz
no właśnie tak oglądam cennik i chyba nie ogarniam po co komuś naliczanie godzinowe za serwer za oceanem...


@RRybak: Idealne pod #development (pracuję -> włączam vps, nie pracuję -> wyłączam), do testowania i eksperymentowania z różnymi konfiguracjami. Serwery mają w Amsterdamie (między innymi). Poza tym szybkie te ich vpsy, a limity CPU to prawie, ze fikcja.
  • Odpowiedz
udz, albo kupujesz albo wyjdz z kolejki ;) normalni ludzie placa kartą i nie mają problemow.


@normanos: Nie ma sprawy zapłacę im, tylko po co im moje foto? Żeby sobie jakiś Ed mógł konia walić nad nim? Przesadzają.

Poza tym co jeśli jestem jakąś Anną Grodzką? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@goodbye_cruel_world:
Bo spamerzy nie mają problemu z przedstawieniem kradzionych dowodów.
Snowshoe ( http://www.spamhaus.org/news/article/641 ) się to nazywa i jest to taka plaga, że głowa mała - 100 dedyków im można w miesiąc sprzedać, bo zamawiają serwery gdzie się da i w ogromnych ilościach.
Przedstawiają prawdziwe dane, są w stanie dostarczyć ID - ale nie są w stanie dać swojej fotki z ID, bo wszystko kradzione.

A DO się po prostu broni (i swoich klientów), bo taki spamhaus potrafi zablokować cały zakres (kilka tysięcy adresów IP) i poczta z nich nigdzie nie dojdzie (praktycznie każdy korzysta z SBL, ZEN i innych) - a blokują całe zakresy, więc głównie trafia w niewinnych (taki terroryzm internetowy, gdzie zmusza się firmę hostingową do
  • Odpowiedz