Wpis z mikrobloga

Bardzo bym prosił, by wszystkie osoby, które do mnie napisały wcześniej, że chcą wyjechać w Marcu, by podały mi swoje imiona, nazwiska, daty urodzenia i orientacyjną date wyjazdu/dostępności do wyjazdu :)

Robię liste dla landlordów bo chcą kupić troche więcej domów i chcą wiedzieć ile kupić :) W miare możliwości postaram się jak najszybciej odpowiedzieć gdy tylko dany pokój będzie dostępny i zabookować - a narazie jest około 5 chętnych na jeden pokój ^^

Na PW wyjaśnie też dokładnie jakich kosztów końcowych się można będzie spodziewać.

Do zadawania pytań ogólnych również serdecznie zachęcam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#sorekcharityltd <-- mój tag na pytania i nowości

#sorekabbey #emigracja #emigrujzwykopem #uk #yorkshire #anglia
  • 122
  • Odpowiedz
@XAIMEII:

1. Zawsze mówię: przygotowywujcie się na minimalną, a realnie? £7-8 za godzine stało się standardem w tej okolicy, jeśli umiecie język to możliwości są nieograniczone ;) Reszta zależna od umiejętności człowieka.
2. Mam stawki zależne od tego, kiedy ktoś planuje przyjechać. Napisz na PW date dostępności i zainteresowanie to Ci dokładnie powiem.
3. Nie chce wyjść na szczwaniaka, ale jedynym powodem posiadania kaszanki w awatarze jest to, by ludzie
  • Odpowiedz
Robię liste dla landlordów bo chcą kupić troche więcej domów i chcą wiedzieć ile kupić :)


@sorek: chcesz mi powiedziec ze jacys goscie w uk ida kupowac domy bo w marcu przyjezdza kilkanascie 20 latkow z wypoku i trzeba wynajmowac?

WOW
  • Odpowiedz
@sorek: a praca w IT też jest? Pytam tylko z ciekawości, bo kusi wizja życia w wykopowym miasteczku. Kupiłbym sobie kamerkę i nagrywał tych co piją browar w niedozwolnonym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Robię liste dla landlordów bo chcą kupić troche więcej domów i chcą wiedzieć ile kupić :)


@sorek: chcesz mi powiedziec ze jacys goscie w uk ida kupowac domy bo w marcu przyjezdza kilkanascie 20 latkow z wypoku i trzeba wynajmowac?

WOW

@bazingaxl: co w tym dziwnego? Ja kupuje domy średnio co dwa miesiące - w uk to normalne.
  • Odpowiedz
@benzdriver: z calym szacunkiem nie mam, ciesze sie ze jest ogromna bo niech mlodzi ludzie jada a nie gnija w gownie

poprostu zdziwilo mnie ze ktos leci i kupuje dom albo bierze kredyt pod wynajem bo jakis student z polski mowi ze znajdzie mu klientele, poprostu w polsce by to nie przeszlo

to naprawde budujace ze rynek dziala !

ba na miejscu sorka to sam bym przeliczyl jakis kredyt albo
  • Odpowiedz
@XAIMEII: co za pytanie ile za to chce, oferuje dom i pracę, jak jesteś zainteresowany to napisz na PW, nie będzie chyba pisał ile na tym zarabia bo to jego i tylko jego sprawa ile zarabia na tym.
  • Odpowiedz
@bazingaxl: sam jestem pod wrazeniem rozmiarow tej emigracji. Oczywiscie w Polsce cisza na ten temat. @sorek dziala w Yorkshire, nie wiem jak tam jest, ale widze co sie dzieje w Londynie. Bardzo duzo Polakow ( niekoniecznie mlodych ) szukajacych lokum. Sam remontuje kolejny dom pod najem.
@sorek dobrze dziala, jest lojalny wobec swojego bossa, idzie w perspektywie na partnera w biznesie. Tak to tutaj dziala - jestes lojalny,
  • Odpowiedz
@XAIMEII: ah ta ciekawość, ktoś kiedyś napisał, że pokój u niego kosztuje 75 funtów na tydzień, nie wiem czy wspólnie z kimś sie mieszka czy to pokój jednoosobowy, wiec policz sobie ile. I pytaj o takie rzeczy na PW, jak bedzie chciał to ci powie ile na tym ma.
P.S. Jestem spokojny :-)
  • Odpowiedz
@patrol798: Po prostu niepotrzebnie tak na mnie najechałeś, kazał pytać, to zadałem pierwsze pytania, które mi do głowy przyszły. Gdy będę miał coś ambitniejszego do napisania, to zagadam na priv ; )
  • Odpowiedz