Wpis z mikrobloga

Mirki! Się #!$%@?! Byłem dzisiaj w moim ulubionym lumpeksie gotowy na ostry szaber. Przerzucam te szmaty, przerzucam i znajduję parę 501, praktycznie nieśmiganych i w dodatku w moim rozmiarze. Pędzikiem do przymierzalni, nachy na dupsko i mierzę. Leżą elegancko. I wtedy wsadziłem swoje chytre łapska do kieszeni i... BUM! Wymacałem jakiś papier. Spodziewałem sie jakichś kwitów albo śmieci, patrzę, A TO 500 EURASÓW! Nawet nie wiedziałem, że taki nominał istnieje :D Ja #!$%@?ę, podwójny wygryw :D Już znajdowałem kasę w używanych ciuchach, ale było to maks 10 euro albo z 5 funtów. Poszedłem do kasy, zapłaciłem za levisy 20zl i wyszedłem bogatszy o parę dżinsów i 2085 cebulionów (po dzisiejszym kursie).
#wygryw #tylewygrac #chwalesie #coolstory #spodniekartelu
Pobierz strikte - Mirki! Się #!$%@?! Byłem dzisiaj w moim ulubionym lumpeksie gotowy na ostry...
źródło: comment_pfCLCqKTVq8d4rto8pxYVDMZNnn8g4z5.jpg
  • 71
poprostu nie jest już dodrukowywany (nie ma tez nowej wersji 200zl), jak banknot trafia do NBP nie jest wpuszczany znowu w obieg.

@Yubi: Bzdura. W wielu bankomatach sypią 200-złotówkami do oporu. Zapraszam do Wrocławia na Oławską. Banki też wydają je bez problemu.
Swoją drogą Mireczki, to jak to z tymi lumpami jest? W mieście, gdzie pomieszkuję (Wro) jest tego pewnie z @pierdyliard ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a mimo to mój #rozowypasek, jak już ją nachodzi ochota na lumpenszoping, odwiedza tylko dwa (i to nie najbliższe). One się jakoś różnią asortymentem, jakością, czy co?