Wpis z mikrobloga

Mirki! Się #!$%@?! Byłem dzisiaj w moim ulubionym lumpeksie gotowy na ostry szaber. Przerzucam te szmaty, przerzucam i znajduję parę 501, praktycznie nieśmiganych i w dodatku w moim rozmiarze. Pędzikiem do przymierzalni, nachy na dupsko i mierzę. Leżą elegancko. I wtedy wsadziłem swoje chytre łapska do kieszeni i... BUM! Wymacałem jakiś papier. Spodziewałem sie jakichś kwitów albo śmieci, patrzę, A TO 500 EURASÓW! Nawet nie wiedziałem, że taki nominał istnieje :D Ja #!$%@?ę, podwójny wygryw :D Już znajdowałem kasę w używanych ciuchach, ale było to maks 10 euro albo z 5 funtów. Poszedłem do kasy, zapłaciłem za levisy 20zl i wyszedłem bogatszy o parę dżinsów i 2085 cebulionów (po dzisiejszym kursie).
#wygryw #tylewygrac #chwalesie #coolstory #spodniekartelu
strikte - Mirki! Się #!$%@?! Byłem dzisiaj w moim ulubionym lumpeksie gotowy na ostry...

źródło: comment_pfCLCqKTVq8d4rto8pxYVDMZNnn8g4z5.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@strikte: był taki odcinek kiepskich, gdzie pażdzioch sprowadzał używane ciuchy zza granicy, a ferdek z boczkiem tylko przymierzali w poszukiwaniu ojro w kieszeniach, huehue
  • Odpowiedz
@strikte:

Pojawiają się postulaty dotyczące wycofania z obiegu nominału 500 € z uwagi na fakt, iż nominał ten jest >wykorzystywany najczęściej przez zorganizowane grupy przestępcze, zajmujące się handlem narkotykami i bronią. >Według danych Brytyjskiej Agencji ds. Zwalczania Poważnej Przestępczości Zorganizowanej (SOCA) około 90 proc. >realizujących lub zainteresowanych w transakcjach z rozliczeniem w "pięćsetkach", to ludzie podejrzani o związki lub >udział w procederze o kryminalnych inklinacjach. Jak donosił w 2010 roku "The
  • Odpowiedz