Wpis z mikrobloga

Mirki! Się #!$%@?! Byłem dzisiaj w moim ulubionym lumpeksie gotowy na ostry szaber. Przerzucam te szmaty, przerzucam i znajduję parę 501, praktycznie nieśmiganych i w dodatku w moim rozmiarze. Pędzikiem do przymierzalni, nachy na dupsko i mierzę. Leżą elegancko. I wtedy wsadziłem swoje chytre łapska do kieszeni i... BUM! Wymacałem jakiś papier. Spodziewałem sie jakichś kwitów albo śmieci, patrzę, A TO 500 EURASÓW! Nawet nie wiedziałem, że taki nominał istnieje :D Ja #!$%@?ę, podwójny wygryw :D Już znajdowałem kasę w używanych ciuchach, ale było to maks 10 euro albo z 5 funtów. Poszedłem do kasy, zapłaciłem za levisy 20zl i wyszedłem bogatszy o parę dżinsów i 2085 cebulionów (po dzisiejszym kursie).
#wygryw #tylewygrac #chwalesie #coolstory #spodniekartelu
Pobierz strikte - Mirki! Się #!$%@?! Byłem dzisiaj w moim ulubionym lumpeksie gotowy na ostry...
źródło: comment_pfCLCqKTVq8d4rto8pxYVDMZNnn8g4z5.jpg
  • 71
@strikte: Czyli rozumiem ze nikt nie sprawdził tych ubrań od momentu oddania ich do lumpeksu? Gość przed oddaniem ubrań nawet ich nie uprał? pomijam fakt, ze firmy zajmujące sie handlem odzieżą używaną maja zakłądy w których wstępnie czyszczą odzież ( chyba tez piora na sucho) także tego albo masz farta, albo jak zwykle Mireczki łykaja ściemę ze smakiem jak Sasha Grey sperme murzyna. ELO
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: popieram Twoje zdanie, dałem nawet plusa, ale #!$%@?... Proszę Cię cumplu z portalu ze śmiesznymi stulejarzami, zaprzestaj tego 'ELO'. Za każdym razem jak tak piszesz buk zabija małego kotka. Myśl o tych #!$%@? kociakach... ;___;