Wpis z mikrobloga

Dostałem raka. Wszedłem poczytać o Leosiu na filmwebie i zobaczyć jak ludzie komentują Wilka z Wall Street. Dla mnie to film 10/10 czytałem wcześniej książkę. Tego filmu przecież nie dało się inaczej nakręcić niż dosłownie. Seks, narkotyki i brak moralnych zasad bohaterów kipił z biografii Belforta... a tutaj proszę jak komentują ludzie. Głównie #rozowepaski
KLIK
Jakie jest wasze zdanie wykopki?

#film #wilkzwallstreet #logikarozowychpaskow #filmweb
D.....r - Dostałem raka. Wszedłem poczytać o Leosiu na filmwebie i zobaczyć jak ludzi...

źródło: comment_L3h3KWygseD7q9RczOkjzkx3msVNTpz5.jpg

Pobierz
  • 44
@Donk_von_Fisher: Film jest bardzo słaby i był dla mnie rozczarowaniem. Typ się dorobił na oszukiwaniu ludzi, przećpał i stracił wszystko. No super. A największego raka dostaje się po usłyszeniu, że po premierze był wysyp maklerów w USA (,) Żałosne. Trafne było porównanie do Greya wyżej. Wystarczy prostym ludziom pokazać parę wieżowców, sportowych samochodów oraz jacht i mają mokro. Film zdecydowanie dla dla prostego i mniej wymagającego widza.
@Donk_von_Fisher: Noszę się z zamiarem przeczytania książki, film był dobry. Fajnie pokazał, jak od nadmiaru wszystkiego przewraca się w dupie, a niektórym ciężko jest zastopować w pewnym momencie mimo, że niczego więcej nie potrzebują, a wręcz nie powinni iść tą drogą ;]
@Donk_von_Fisher: Moje zdanie jest takie, że to czyste 10/10

Nawet nie za historie przedstawioną w filmie, ale za całą resztę. Scorsese to geniusz. Mimo sędziwego wieku nakręcił film dynamiczny, ze świetną muzyką, mnóstwem dobrego humoru.

Zawiedziony mógłby być tylko ktoś, kto oczekiwał tylko dramatu.
@Donk_von_Fisher: ja ten film ogladalem 3 razy, ksiazki przeczytalem obydwie. W filmie jest wszystko to co bylo w ksiazce, a w tej jest jeszcze wiecej hardkoru. Pod kazdym wzgledem IMO film 10/10, DiCaprio wlasciwie nie musial nikogo grac xD Nigdy nie chcialbym spotkac takiego patola jak Belfort na swojej drodze, ogladalem wiele wywiadow i dokumentow. Jak to powiedzial jeden z gosci - Belfort modli sie tylko do dolara. Fascynujaca opowiesc. Film
@SebusPL: Jedni marzą o życiu takiego Wilka i tą część społeczeństwa nazywamy patologią. Można być bogatym ale patola z krwi nie wyjdzie. Główny bohater to przedstawiciel najgorszego sortu ludzi. Naprawdę nie ma się czym chwalić, że ma się takie marzenia...

Inni miliarderzy potrafią żyć z klasą i przykładowo jeszcze coś po osobie zostawić, vide Elon Musk.
Za długi Za dużo scen seksu Za dużo wulgaryzmów Trochę wstyd mi było oglądać to z mamą. Gra aktorska b. dobra That's it.

skisłem xD


@Donk_von_Fisher: ale na pisiont groszy greja robiła sobie dobrze kaszanką w kinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jeden z tych filmów, o których się nie pamięta w pół roku po obejrzeniu.


@cholera_jasna: Ciężko było nie pamiętać, bo wszyscy na około się nim jarali, robili gify, filmiki z liczbą-wypowiedzianych-fuck itp. Nie pozwalali zapomnieć (,)