Wpis z mikrobloga

Chyba zrobię #rozdajo warunkiem będzie pisemne oświadczenie, że nie będą adresowane do mnie roszczenia z tytuły uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Telefon LG 4X HD, resetuję go codziennie, czyszczę ram aplikacjami, kasuję śmieci i co... telefon się tak zawiesza jak by miał 1Mhz i 1ram. Wczoraj był już szczyt mojej konsternacji. Słucham radia...O! super piosenka, już dawno chodziła mi po głowie...dawaj #shazam. Niestety przez całą długość piosenki nie odpaliła się aplikacja a telefon nie reagował na dotyk. Już nim celowałem przez okno. Co za gówno #android #bojowkaandroid
  • 19
@Coreman: No ja tez mam go od nowosci, 3 razy go reklamowalem, wymieniali nawet plyte głowną. Problem mam z zadzwonieniem, czasami slysze dzwonek i czuje wibracje (dzwoni telefon) ale nie widac kto dzwoni i nie pojawia sie ekran zebym mogl odebrac teleon, w najlepszym wypadku moge odebrac ale oprocz numeru nie wiem kto dzwoni bo telefon nie "zdąży" pobrać danych z książki adresowej. Ma jeszcze gwarancję więc go zareklamuję.
@Fanfar: To wcale nie najgorszy telefon, poprzednik serii G, troche eksperymentalny przez procek nvidii, ale zapytaj kogos, kto posiada tablet nexusa z 2012, czy mu sie wiesza. Potrzebuje tylko malego liftingu i bedzie ci jeszcze sluzyl. Android tak juz ma, wymaga swiadomego uzytkowania i albo sie z tym czlowiek godzi, albo go przeklina.
@Fanfar: Słabo szukasz rozwiązania swoich problemów. Komentarz z pierwszej strony jaką wypluł google po wpisaniu modelu Twojego telefonu (jest tam więcej podobnych):

Słowa klucze dla tego telefonu: zmiana ROMu.

Na oficjalnych 4.1 i 4.2 telefon chodzi jako tako, ale tylko do pewnego czasu. Później zaczyna mulić, ciąć, nie nadaje się generalnie do użytku. Najgorzej bywało gdy telefon zostawał podłączony do internetu i synchronizował Gmaila, Facebooka i jeszcze coś. Skutkowało to uniemożliwieniem