Wpis z mikrobloga

@login_zajety_sic: mnie się osobiście bardzo podoba czerwony, a kombi bo chce mieć trochę więcej miejsca.
@Andrzej_K: przede wszystkim mnie interesuje jak się sprawują te 2,5 litrowe boxery, trochę poczytałem na forum subaru, ale fajnie by było dowiedzieć się też co nieco od jakiegoś mirka który może miał do czynienia z subaru
@brmstufldigart: Clarkson mnie nie interesuje :)
@bocznica: lanos to raczej nowsze modele ;) silnikowo i jeśli chodzi o prowadzenie na pewno nie lanos, w środku trochę plastikowy a jeśli chodzi o cenę WRXa na naszym rynku to jest ogromny rozmach - jeszcze zależy czy z USA czy EU, ale od 30k wzwyż
@chup: nie zmienia to faktu ze wyglada jak lanos i w srodku jak lanos :) straszne sa te nowsze imprezy. No ale co kto lubi. Na ulicy naprawde latwo pomylic z lanosem po wiestuningu
@Andrzej_K: ok a 2.0T jak się sprawowały ? tak ogólnie jeśli chodzi. Nie było z nimi większych przygód ?
@bocznica: no mnie się podobają no i kapitalne 4x4
jeszcze się zastanawiam nad focusem ST ale to niestety napęd tylko na przód.
@chup: W przypadku dwóch Legacy Turbo - żadnych problemów (za to blacha dawała popalić ;)). Impreza GT MY99 - panewki poleciały. Był jeszcze Forester 2.0 N/A - również żadnych problemów.