Wpis z mikrobloga

#bydlackiekroniki - #5
#podroze #svlepszeodkobiety #sv1000 #balkany #motocykle #podrozemotocyklem #1000zdjeczmotocyklem #pokazmordewkasku

Galeria dzisiejszego wpisu:
http://imgur.com/a/6Gu5B#0

Wjazd do #bukareszt, stolicy #rumunia. Zahaczyliśmy tylko o parlament, gdzie zrobiliśmy szybkie fotki. Zanim tam dojechaliśmy to funfle podróży zrobili mnie w konia i nie zdążyłem za nimi skręcić w uliczkę. Przez to musiałem parę skrzyżowań do przodu przejechać, bo były zakazy skrętu i ślepe, parkingowe uliczki. Na fotach widać jak zatrzymali się na skrzyżowaniu przy patrolu policji (ponoć byli bardzo w porządku) i czekali na mnie, gdzie dojechałem po 10 minutach.
Skrzyżowanie było zaraz przy parlamencie, kawałek dalej zrobiliśmy foty z galerii. Był też obok spory i ładny park. Ogólnie centrum Budapesztu to bardzo ładne, trochę zaniedbane i brudnawe, pięknie zdobione budynki. Nie wiem co to za styl budownictwa, ani z jakiego okresu, ale wygląda imponująco i czarująco (przykład fota #9).

Z ciekawostki. Budynek parlamentu Rumunii uważany jest za najcięższy budynek świata.

Tego dnia czekało nas jeszcze dobicie do morza Czarnego i jazda wzdłuż wybrzeża w kierunku Bułgarii, ale to już w następnym wpisie.
Bydle - #bydlackiekroniki - #5
#podroze #svlepszeodkobiety #sv1000 #balkany #motocyk...

źródło: comment_z2otmIGKOX9pGJinNNyHxZSdMfHF7iBb.jpg

Pobierz
  • 1