Wpis z mikrobloga

Wiecie, że prawdziwi mężczyźni golą sobie jajka?

Ale zanim przejdę do rzeczy trzeba zadać sobie pytanie, kim jest prawdziwy mężczyzna. Dla mnie jest to ktoś kto:
- ma własne zdanie i umie je wyartykułować
- jest praktyczny
- #!$%@? go co mówią stulejarze

I tu trzeba zadać sobie pytanie: po #!$%@? te włosy koło wacka? Ani to ładne, ani to higieniczne, relikt przeszłości, który nie ma nic związanego z praktycznym zastosowaniem. Ba, nawet lepiej, idź na siłownie/graj w piłę/czytaj posty @powodzenia, spoć się z wysiłku, a na dole #!$%@?, która zaczyna #!$%@?ć. Tobie nie #!$%@?? Gówno prawda, po prostu jesteś przyzwyczajony do swojego smrodu, do tego stopnia, że idziesz z nim za rękę przez świat. Wróć z pracy i poproś żonę/kochankę/konkubinę o odstresowującą gałę, to z miejsca cię najpierw wyśle pod prysznic, a to już nie to samo.

A właśnie, bo przy kobietach jestem, myślicie, że to atrakcyjne dla nich trzymać twarz przy twoich kłakach? 95% kobiet powie, że woli wygolonego faceta, a pozostałe 5% siedzi właśnie na wykopie i drapie się po prawym jądrze. I Ty się zastanawiasz nadal "bo co koledzy powiedzą jak się dowiedzą?". Komu Ty w końcu planujesz pokazywać Wacława, pedale?

Więc wstań rano i jak skończysz oporządzać swoją brodę, to zajmij się tą drugą na dole, albo idź wydepiluj ten syf na dobre kolego.
#niebieskiepaski #higiena #oswiadczenie
  • 176
@Tremade: Popieram cumplu. Jakbym nie miał dziewczyny, która lubi jak moje jaja są ogolone, to też bym to robił, bo to jest najzwyczajniej w świecie higieniczne. Po drugie: tak jak ja lubię robić minetę swojej dziewczynie i wolę, kiedy jest gładka, tak mogę sobie wyobrazić, co dla niej znaczy wyciąganie moich łoniaków spomiędzy zębów - podczas robienia gały, #!$%@?, bo magia chwili znika ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@wolodia

Włosy przyśpieszają odprowadzanie potu (większa powierzchnia parowania) i odprowadzając pot od skóry zmniejszają jej wilgotność, a to uwielbiają bakterie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Underarm_hair

1. "The evolutionary significance of human underarm hair is still debated."
2. Gdyby to było takie potrzebne, to cali bylibyśmy we włosach.
3. Jak sam artykuł mówi, włosy służą koncentrowaniu potu, co zwabia bakterie. Dzięki czemu (w teorii) chroni to skórę. Dla kogoś, kto myje się raz na miesiąc, może ma
@Kliko:
"It may naturally wick sweat or other moisture away from the skin, aiding ventilation. Colonization by odor-producing bacteria is thereby transferred away from the skin (see skin flora)."
Nie wszędzie jest to niezbędne, pachy #!$%@?ą się mniejszą cyrkulacją powietrza i nieco wyższą temperaturą (z oczywistych powodów).
@Tremade: Zacna gównoburza milordzie. 10/10 - prychałem wiele razy czytając komentarze pod twoim wpisem.

Prywatnie nie golę sobie okolic bikini, ale czasem przytnę maszynką i nożyczkami - w szczególności gdy na zewnątrz jest albo zbyt gorąco albo zbyt zimno.

Ogólnie posiadam nadmiar testosteronu który objawia się w obfitym owłosieniu na twarzy, torsie i okolicach bikini.