Wpis z mikrobloga

@anonim1133: no właśnie miałem gdzieś taki wysoki level... mury już kryształowe, smoki, wiedźmy... support po 4ch (słownie CZTERECH) miesiącach odpisał "czy nadal jestem zainteresowany pomocą".. jak se przeliczyłem, że mam 8miesięcy czekać na odzyskanie wioski, to doszedłem do wniosku, że se znajdę inną rozrywkę..
@mroz3: Da się. Generalnie parę godzin dziennie trzeba poświęcić. Budynki się stawiają po parę dni, ale bycie w klanie wymaga wysyłania posiłków co jakiś czas. Gra na tyle balansuje przeciwników, że wystarczy parę razy "przegrać" (złupić jakieś łatwe bazy i się poddać), żeby nie zestawiało nas z mistrzami wyższej klasy.
Podstawa to dobry klan, który pomaga i zapewnia stałe wsparcie armii do obrony.
@anonim1133: ostatnio grałem w to dwa lata temu :) Możliwe, że pozmieniali coś w rozgrywce. Wtedy wystarczyło ze 4ch gigantów, 10 łuczników i reszta małe trolle, żeby dorwać się do skarbca i opróżnić go do zera. Dwie takie "przegrane" (hyhy) zapewniały spokój na parę dni (zwykle revenge nie przebijał się przez moją obronę).
Z ligii można było wypaść, więc kwestia balansowania - niekiedy trzeba było klikać i 10 minut "next", aż