Wpis z mikrobloga

#php #programowanie #api #facebook
Nie wiem czy dobrze dobrałem tagi, jeśli nie to proszę o sugestie. Są w necie strony, które pozwalają nabijać lajki za pomoca aplikacji "HTC Sense". One mają limity, a ja mam konkurenta w konkursie który sam nawala tyle lajków, że limity co 15 minut nie pozwalają mi go gonić. Chcę napisać sam taką stronę jak: http://fb-autolikers.com/ czy autolikesgroup.com . Podejrzewam że to nic trudnego, ale nie mam doświadczenia i nie mogę znaleźć. Ratujcie.
  • 6
@boskizigolo: Jeśli nie wiesz nawet jak się za to zabrać, to przed Tobą jakiś miesiąc-dwa nauki. Musiałbyś mieć X wiarygodnych kont, X adresów IP, a to dopiero początek. ;) Na pewno nie z użyciem API, Facebook to wytnie w ciągu godziny.
@boskizigolo: Te strony wykradają dane przez nakłonienie użytkownika do nadania uprawnień aplikacji o mądrze brzmiącej nazwie, a lajki dostaniesz od Anjali Gupty i Ahmeda Abd-El Moselhy. Może. Przy okazji "polubisz" czy "weźmiesz udział" w czym tylko nowy właściciel Twojego konta sobie zamarzy. Nie tędy droga. Skoro wiesz, że konkurent oszukuje i jesteś w stanie to udowodnić, to zgłoś.
@Aysorth: Jest jeszcze inna możliwość, strony pokroju fancop działają na zasadzie dobrowolności - Ty "oddajesz" swoje konto na rzecz lajkowania pierdyliarda stron, i podobnie inny userzy zostaną użyci do zalajkowania Twojej.