Wpis z mikrobloga

Spędziłam trochę ponad godzinę na wykopowym walentynkowym czacie i już wiem dlaczego tylu tu samotnych mężczyzn. No, może nie do końca wiem, gdyż każdy człowiek jest inny, ale jak do tej pory każdy, kogo mi Michau wylosował okazywał się bucem, niegodnym tego, by poświęcić mu kolejne 3 minuty. Ludzie, zachowujcie się... a ponoć to elita internetu. Jeśli chodzi o brak kultury, czy brak jakiegokolwiek obycia, to na pewno jest to elitarne grono.
Nie polecam.

#oswiadczenie | #przegryw | #stulejacontent | #feels | #samotnosc | #walentynki
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blaskun: wow XD
W sumie nic mi do tego, co sobie inni wsadzają w pupę. Każdy lubi co innego, może to fajne, nie wiem... i raczej się nie dowiem :-D
  • Odpowiedz
@8_in: To szkoda, że na mnie nie trafiłaś. Też chciałem z kimś poważniej pogadać.

W nocy (!) jakoś te rozmowy były sensowniejsze, udało mi się pogadać o filmach, muzyce, pośmieszkować ale z umiarem i na poziomie. (z niebieskimi)
Teraz też o dziwo trafiało się trochę w porządku ludzi...
  • Odpowiedz
@8_in: ja tam za pierwszym razem trafiłam na bardzo miłego i prawilnego mirka, ale jestem zajęta, także to tak w ramach testu czy ten system działa. może masz za wysokie wymagania?
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Nie koleżanko miła, nie sądze abym miała za wysokie wymagania... Ja tam weszłam z zamiarem 'normalnego' - w całym znaczeniu tego słowa o dość szerokim spektrum - klikania. Ciągle miałam jakieś dziwne docinki, aluzje, nahalne teksty. Ja wiem, że to internety i panowie mogą w każdej chwili odpalić sobie stronkę z nagimi paniami gdyby tu im coś 'nie wyszło'. Może dlatego, że mają pod ręką (dosłownie i w przenośni)
  • Odpowiedz
@8_in: nie do końca sie zgodzę, choć masz po czesci rację. Po pierwsze popełniasz błąd, ze przychodzisz na taki czat z jakimiś oczekiwaniami. Trochę w tym widać frustracji, szczegolnie w 'taki dzień'.
Ale tak ogolnie, masz rację. Czasami spotykalem wykopkow w 'realu' i niektorzy(nie wszyscy) zupelnie nie wiedzieli jak sie zachowac w towarzystwie - jakby wyszli z piwnicy - brak jakochkolwiek konwenansow.
Trzecia kwestia to taka, ze tak jak koledzy
  • Odpowiedz
@8_in: KOLEŻANKO. TO JEST WINA LUDZI Z DZIENNEJ, (#stulejacontent)WCZORAJ W NOCY PRZEPROWADZIŁEM 60 ROZMÓW. 59 Z NICH BYŁO <3. LUDZIE Z #nocnazmiana > LUDZIE #dziennazmiana. KULTURA, ŚMIESZKI, LUZ. JAKBYM Z DOBRYM CUMPLEM GADAŁ. . ( ͡° ͜ʖ ͡°) DZISIAJ NA DZIENNEJ SPRÓBOWAŁEM 5 RAZY. ZA KAŻDYM RAZEM ZAMIAST "NOELO, HEJ, WITAM, CZOŁEM" BYŁO "NIEBIESKI CZY RÓŻOWY" .... (
  • Odpowiedz