Wpis z mikrobloga

pamiętam jak w gimnazjum z kumplem graliśmy namiętnie w grę komputerową OGAME. co to były za czasy, zeszyty z------e rozpisanymi taktykami ataku i obrony, śledzenie forum, przeszukiwanie galaktyki w celu znalezienia zwierzyny do zaatakowania. raz na taki atak się ustawialiśmy od tygodnia, godzina 4:30 budzi mnie mnie telefon:
-mirek dawaj, ujebiemy gnoja
długo nie czekając załączyłem kombajn (Gforce 4, procesor 1.2ghz, 512 ram) na ślepo bo zaspany nie wiedziałem gdzie jestem, odpalam firefoxa a tam aktualizacja...nerwy nerwy, pomijając aspekty techniczne akcja wyszła tak: nasz cel był cwańszy, wstał wcześniej, flotę ustawił lepiej i z ataku wyszły nici. po czym jeden z lepszych sojuszy na serwerze r------ł nam konta, dzięki czemu zdaliśmy do następnej klasy gimnazjum.

piekneczasy.jpg

p------a gra dla psychopatów

#ogame #gry
P.....u - pamiętam jak w gimnazjum z kumplem graliśmy namiętnie w grę komputerową OGA...

źródło: comment_SwB2XkwokuCzTHRwFOoTXYgjYnbegy49.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prezesu: w top 100 byłem kiedyś... Nie chciało mi się nigdy za dużo siedzieć, chociaż przez jakiś miesiąc zarywałem nocki i wstawałem o dziwnych porach. Później się mi znudziło...
  • Odpowiedz
@lammy: Taaa ja byłem w topce na uni 13. Ile razy godzina 3-4 rano człowiek wstawał by FS zrobić. Omg.. a na 8 do szkoły. P------e to było ;p
  • Odpowiedz
@Prezesu: @Ricx: @kvvach: @LordOfTheBananas:

nie ma nikogo z faktycznie starych uni ? ja ciupałem na 4 ładnych parę lat, ale jak większość z nas pokończyła studia i uni się najzwyczajniej wyludniło, to zrobiło się nudno (latanie na FSy trwające po 2 -3 tygodnie z 1 do 9 galaktyki ) bo nie było żywcem co robić - od pewnego rozmiaru floty po jakieś płotki to
  • Odpowiedz
@Prezesu: gralem w to jak na uni1 bylo 1000 graczy i bylem w top20 jakis czas, ale to zajmowalo jakies 16 godzin mojego zycia dziennie i dalem sobie spokoj po paru tygodniach xd
  • Odpowiedz
@Prezesu: Nigdy nie zapomnę, jak po zbudowaniu pierwszej jako takiej floty (i nie mówię tu o 10 myśliwcach :D ), zobaczyłem, że 4 sekundy (? tak kojarzę, w każdym razie było ich bardzo mało) po jej powrocie na planetę, dostanę łomot od floty składającej się z kilku tysięcy statków.
To przerażenie i desperacja, doprowadziły mnie do tego, że wyłączyłem wczytywanie obrazów na stronie i przez ponad 10min trenowałem szybkie wysłanie
  • Odpowiedz
@Prezesu: nabyłem tam takie znajomości, że w końcu dostałem konto top120 na uni1, z eko top100, badaniami top100, całkiem pokaźną flotą i tylko jedną planetą do wymiany. Znudziło mi się, oddałem kumplowi i go zezłomowali. A tuż przed maturą zacząłem grać na nowym uni i tak siepałem, że chyba top40 byłem, zrobili mi lekki farming bo zapomniałem coś wybudować, wkurzyłem się i olałem to.
  • Odpowiedz