Wpis z mikrobloga

pamiętam jak w gimnazjum z kumplem graliśmy namiętnie w grę komputerową OGAME. co to były za czasy, zeszyty #!$%@? rozpisanymi taktykami ataku i obrony, śledzenie forum, przeszukiwanie galaktyki w celu znalezienia zwierzyny do zaatakowania. raz na taki atak się ustawialiśmy od tygodnia, godzina 4:30 budzi mnie mnie telefon:
-mirek dawaj, #!$%@? gnoja
długo nie czekając załączyłem kombajn (Gforce 4, procesor 1.2ghz, 512 ram) na ślepo bo zaspany nie wiedziałem gdzie jestem, odpalam firefoxa a tam aktualizacja...nerwy nerwy, pomijając aspekty techniczne akcja wyszła tak: nasz cel był cwańszy, wstał wcześniej, flotę ustawił lepiej i z ataku wyszły nici. po czym jeden z lepszych sojuszy na serwerze #!$%@?ł nam konta, dzięki czemu zdaliśmy do następnej klasy gimnazjum.

piekneczasy.jpg

#!$%@? gra dla psychopatów

#ogame #gry
P.....u - pamiętam jak w gimnazjum z kumplem graliśmy namiętnie w grę komputerową OGA...

źródło: comment_SwB2XkwokuCzTHRwFOoTXYgjYnbegy49.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Prezesu: Pograłbym, ale w tego starego ogame.. tego z przed 7 lat jak nie wcześniej gdzie żadnych antymeterii nie było i innych pierdół... Może postawimy? Gdzieś widziałem silnik :)
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: no teraz nawet surowce można sobie legalnie kupić, a nawet przeprowadzki planet, natychmiastowe ukończenia badań/stoczni. To już nawet tak krytykowani 'Oficerowie' byli przy tych obecnych bajerach nieszkodliwi. A tymczasem jedynymi zmianami w mechanice gry od tych 10 lat jest dodanie pancernika i okrojenie nieco wydobycia / rozmiarów planet.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: co mi oczywiście nie przeszkadza na luzie sobie klikać eko i zbierać punkciki, już nie jestem na tyle #!$%@? żeby wstawać w środku nocy kogoś zaatakować xD
  • Odpowiedz
@Ricx: Nekkar, ale wieje #!$%@? strasznie, zrobili fuzję z jakimś speeduni, nasz top1 miał 10kk punktów, od nich przyszedł ziomeczek z 50kk i kilku innych kozaków. Z top 50 spadłem na 220 miejsce, nie da się ich ruszyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz