Wpis z mikrobloga

  • 0
@strikte: paaanie jak ona widzę pieniążki wpływające na jej konto to możesz ją nawet nazywać transem.

Jej to wisi
( ͜͡ʖ ͡€)

@lennyface: Kolega nie pojął kontekstu. Winię za to pączki :)
  • Odpowiedz
  • 2
@strikte: wychodzi na to, że ludzie oceniający książkę po aparycji autorki / autora to #podludzie


[]

@AsiaNaprawia: Nie, nie - PO przeczytaniu książki i zawartych w niej treści :) Fakt, nie wspomniałem o tak oczywistym fakcie, jak przeczytanie książki - mea culpa ;)
  • Odpowiedz
@strikte: Nie wiem co chciałeś udowodnić tym wpisem.
Gościu co na ten przykład pisał o Conanie według Twojej logiki powinien być super wielkim dzikiem.
Co do samej treści książki, to była pisana pod kobiety przez kobietę. Każdy ma jakieś marzenia i fantazje.
To, że ktoś czyta takie książki nie znaczy od razu, że chciałby tak zyć.
Tak samo jak ja nie chciałbym latać z mieczem i rąbać hurtowo ludzi.
Nie znaczy też, że nie chciałbym mieć trochę z takiego Conana. Mięśnie i gałganiarski
  • Odpowiedz
@strikte: Przecież wiadomo od dawna, że jej 'powieść' nie jest oparta na własnych doświadczeniach - początkowo to był fanfic do "Zmierzchu", a później tylko zmieniono postaci i miejsce akcji.
  • Odpowiedz
@Blaskun:

to była pisana pod kobiety przez kobietę. Każdy ma jakieś marzenia i fantazje.


#50twarzygreya to opowieść do dosłownym niewolnictwie psychologicznym, o zniewoleniu i kontroli oraz manipulacji kobietą. Nie ma to związku z ##!$%@? ani #bdsm, jest to pokazanie przemocy domowej i niczego poza tym. On kontroluje z kim się ona spotyka, z kim rozmawia, kontroluje jej wydatki i wyjścia z domu. On wpada w
  • Odpowiedz
  • 3
@strikte: ale ze co, ze oba seksu nie uprawia wedlug Ciebie? Oj spaczone masz podejscie jesli wydaje Ci sie, ze seks uprawiaja tylko piekni i mlodzi.
Ale ksiazka #!$%@? tak czy siak
  • Odpowiedz