Wpis z mikrobloga

  • 109
Mireczki, jedziemy z Tate właśnie do Warszawy naszym traktorem na ten cały marsz gwiaździsty i jako, że żal nie skorzystać z okazji to chcielibyśmy coś zwiedzić. W związku z tym pytanie, co ciekawego można w Warszawie zobaczyć, gdzie warto iść?

Jako bonus trzymajcie playliste, której słuchamy w ciągnikach i puszczamy z głośników na postojach.

Na zdjęciu nasza maszyna. Zawołam @daniel-kolakowski bo wiem, że jest specjalistą od sprzętu i na pewno go doceni:) Może jakaś figurka? Tate by się ucieszył jak by zobaczyl swoj traktor, bo mu dziki (tak, male Kamdze) zaorały całe pole i w domu ciężko z nim wytrzymać.

Pozdrowienia z trasy!
#warszawa #traktorboners #samoobrona #protest #polskawies #dziki
sfa - Mireczki, jedziemy z Tate właśnie do Warszawy naszym traktorem na ten cały mars...

źródło: comment_zJJuW1FxQUlmh2TeG0NbVkOGc2U0ZzBD.jpg

Pobierz
  • 106
@sfa: tyle starań, strajki, protesty, a rząd się śmieje i i tak ma to w dupie. A w wiadomościach coś w międzyczasie pierdną na ten temat, w przerwie między zezowatą ewą a tym kto wyglądał telekamery. Pozdrawiam.
@xSQr: @Banan1311: Ale macie w głowach #!$%@?. Cebulaczki. Stać go? Za kredyt circa 1mln pln stać. Tylko, jak ci wejdzie szkodnik w pole i narobi 50% strat w plonie, to nagle nie masz za co spłacać kredytów za ciągnik, za cokolwiek.
Jak mnie to #!$%@?, ta wasza #!$%@? polaczkowatość. Stać go? To zajebiście, niech mu się dobrze wiedzie, skoro potrafi. A ty żryj gruz i marudź dalej.
@xSQr: Co ty #!$%@?? Gówno wiesz o rolnictwie. Rolnicy uprzywilejowani? To może posłuchaj co mówią rolnicy na tych protestach to coś ci w tej pustej głowie zaświta. Choć wątpię bardzo.
Tak się kurde składa, że myśliwi dali dupy po całości a państwo nie wypłaca odszkodowań, które rolnikom z racji poniesionych szkód się należą, bo plantacje są ubezpieczane (to obowiązek a nie dowolność). Zajebiste przywileje, jak cię państwo w dupe rucha. Idź
maszyna jak maszyna - narzedzie pracy, tak jak dla wykopowych 15k informatykow to komputer, to dla Tate ciagnik.

@sfa: Komputer do pracy ze wszystkim kosztuje 3-5k zł, a taki ciągnik w #!$%@? więcej.

czemu?

@sfa: Bo sprawiacie wrażenie, że nie dajecie #!$%@? o nic, ani o nikogo innego, więc tylko ministerstwo rolnictwa wam zostaje do zwiedzania.
@Banan1311: Jak zatrzymał się w epoce kamienia łupanego to jego sprawa. Tak jak pisałem, plantacje są ubezpieczane od szkodnika i koła łowieckie tego polniują. Ale im sie nie chciało, bo kilogram dziczyzny tylko 3.50 zł. (czyli nie opłaca im się odstrzelić dzika za którego wezmą 300 zł, to co im się opłaca? za dużo do rączki dostają, że pracować nie muszą?). Populacja dzików rośnie w ogromnym tempie, teraz koła łowieckie nie
@Analityk: Składki na ZUS płacę większe, płacę też regularnie zajebiście wysokie podatki zależnie od tego ile zarobię.
Pytanie o to co możesz zwiedzić w Warszawie - w mieście do którego jedziesz palić samochody i wyrywać planty - uważam za żenujące i mam szczerą nadzieję, że zostaniecie dostatecznie dobrze spałowani przez Policję. Gówno mnie obchodzą twoje koszty, jeśli nie potrafisz tak zarządzać swoim gospodarstwem to proste jest, że nie powinieneś tego robić...
@Analityk: Tylko, że jakby nie regulacje na mleko to byście po 10gr za litr sprzedawali bo by go tyle było. Limity na mleko to rezultat waszych żądań wyższych cen skupu. Tak samo wieprzowina, chcecie żeby było kupowane drożej, a to będzie wykonane stosując limity. Wtedy będziecie płakać, że limity.

Sami domagaice się regulacji i blokad rynku a teraz wyjeżdżasz, że wolny rynek nie jest? No nie jest, na wasze życzenie.
> @sfa: Komputer do pracy ze wszystkim kosztuje 3-5k zł

LOL, chyba do układania pasjansa z licencją na win 7 pro.

@Analityk: Monitor 3-4 stówy, intel i5 w tańszej wersji ~600 zł, GeForce GTX 750 ~600 zł, 8 GB ram ~300 zł, obudowa 200 zł, płyta główna ~200 zł, zasilacz ~150 zł, dysk twardy SSD + SATA ~500 zł, mysz+klawiatura ~150 zł, głośniki ~100 zł. I masz dobry komputer do