Wpis z mikrobloga

  • 109
Mireczki, jedziemy z Tate właśnie do Warszawy naszym traktorem na ten cały marsz gwiaździsty i jako, że żal nie skorzystać z okazji to chcielibyśmy coś zwiedzić. W związku z tym pytanie, co ciekawego można w Warszawie zobaczyć, gdzie warto iść?

Jako bonus trzymajcie playliste, której słuchamy w ciągnikach i puszczamy z głośników na postojach.

Na zdjęciu nasza maszyna. Zawołam @daniel-kolakowski bo wiem, że jest specjalistą od sprzętu i na pewno go doceni:) Może jakaś figurka? Tate by się ucieszył jak by zobaczyl swoj traktor, bo mu dziki (tak, male Kamdze) zaorały całe pole i w domu ciężko z nim wytrzymać.

Pozdrowienia z trasy!
#warszawa #traktorboners #samoobrona #protest #polskawies #dziki
sfa - Mireczki, jedziemy z Tate właśnie do Warszawy naszym traktorem na ten cały mars...

źródło: comment_zJJuW1FxQUlmh2TeG0NbVkOGc2U0ZzBD.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Nawet nie wiem co zacytować, wypadałoby całość i punkt po punkcie punktować. Zatem:
1. Kto nabija poparcie PSL-owi? Działacze PSL. To jedna wielka rodzina, niekoniecznie są to rolnicy. U nas w domu nikt na PSL nie głosował. http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Sawicki - proszę zwrócić uwagę, że został odwołany i znowu powołany.
http://www.prawy.pl/8382-rolnicy-minister-sawicki-pierwszym-rzeznikiem-iii-rp

Poza tym gydyby nie pomoc unijna nasze gospodarstwa nie wyglądałyby jak teraz. Nie byłoby tej całej transformacji z małych, rozproszonych, do
  • Odpowiedz
@wojtouchy: 1,8 km drutu kolczastego to duży wydatek, problem z zamontowaniem (a później ze zdemontowaniem, przecież to pole uprawne, poza tym przed wjechaniem sieczkarni trzeba to zdjąć), w końcu to duży koszt na same kołki.
@mistra: To zasługa tych ignorantów, nie sądziłem, że tacy głupcy chodzą po ziemi.
  • Odpowiedz
Jak rolnicy zaczna uczciwie placic skladki i podatek dochodowy to niech se strajkuja do usranej smierci. Na ta chwile darcie mordy o kolejne pieniadze z budzetu i utrudnianie zycia ludziom, ktorzy ich utrzymuja, to zwykle #!$%@?.
  • Odpowiedz
@xSQr: Co ty #!$%@?? Gówno wiesz o rolnictwie. Rolnicy uprzywilejowani? To może posłuchaj co mówią rolnicy na tych protestach to coś ci w tej pustej głowie zaświta. Choć wątpię bardzo.


@Analityk: KRUS, dopłaty... Co tam jeszcze macie ciekawego? Nie płacicie nawet normalnych podatków jak wszyscy inni pracujący i prowadzący działalność

@xSQr: podbijam kolege, zacznijcie placic normalne podatki to zobaczymy !!!! Je**** rolniki!!!
  • Odpowiedz
@Banan1311: to #!$%@? banku, a nie jego. co Ty myśliszz, że ludzi stać na traktor za 500 tys? Leasing, kredyty i dopłaty. Mylisz się jeśli myślisz, że mają tak pieknię
  • Odpowiedz
@MKOwen:

Co tam jeszcze macie ciekawego?

Matka praktycznie nie ma kostek, nie może dźwigać, na komisji powiedzieli jej, że może składać długopisy siedząc w domu. Dziękuje do widzenia. Przejście na szybszą emeryturę - 400 zł / miesiąc.
Co ty wiesz o krusie koleżko.
  • Odpowiedz