Wpis z mikrobloga

Czo te #rozowepaski to ja nawet nie...

Będąc gówniarzem w 1 LO znałem się z jedną kumpelą, ogólnie była spoko, dało się pogadać, pożartować i podroczyć - ogólnie charakterek 11/10, często się widywaliśmy w szkole. Aż w końcu pod koniec 1 klasy (ona była w 3) nastąpił jakiś foch z jej strony (bo rozpuszczam jakieś ploty wg niej ale prawdy nie chciała powiedzieć) i zwieńczeniem kłótni było oberwanie z liścia w holu. Okej, spoko, może zasłużyłem może nie. Mija rok, czy tam dwa lata, odezwała się, cześć siema, spoko, mówi ze przepraszam że zasłużyłem, a ja że jak zasłużyłem to spoko nic się nie dzieje, wymieniliśmy kilka zdań typowe co tam co robisz co słychać i tyle. No i dzisiejszy dzień. Odezwała się, siema co tam, no to standardowo co tam, co słychać i końcowo zeszliśmy na temat tego focha, plotek i liścia w policzek. Reasumując, trzymała się cały czas wersji że zasłużyłem i tyle, aż w końcu naciskałem żeby prawdę powiedziała. I powiedziała, po kilku minutach wykręcania się. I od tego momentu nie wiem czy mam się śmiać czy się załamywać. A więc tak, w skrócie powiedziała że ja rozpuściłem plotki na jej temat że do niej zarywam i ona miała tego dość i co chwile te słuchy do niej dochodziły i za to oberwałem z liścia.

Tak, wiem, jestem zajebisty ( )

Nie no, w tej chwili prychłem motzno, ale tego nie okazywałem. Powiedziałem jej ze nie zarywałem do niej bo nie szukałem dziewczyny a ona była tylko materiałem na zajebistą kumpele/przyjaciółkę. Spędzaliśmy sporo czasu w dobrej atmosferze ale ktoś oczywiście musiał być zazdrosny (mam podejrzenia ale to nieważne teraz) i ktoś tam przekazał jej przyjaciółkom a one jej i tak się to skończyło. Oczywiście jej o tym powiedziałem, mimo że ona: "miałam z pewnego źródła" i potem ciut zmieniła zdanie, coś w deseń że nie wie skąd to wzięli i tak dalej i uciekła kończąc rozmowę

Ot co, dostać z liścia od kogoś z kim lubiłem przebywać bo ona usłyszała z pewnego źródła zamiast normalnie szczerze się zapytać. Kocham ludzi i ich p----------ą logikę <3

#oswiadczenie #coolstory #logikarozowychpaskow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach