Wpis z mikrobloga

@parys88: Przecież jego poziom jest na poziomie onetu. wyzywanie innych tylko dlatego że wierzą w Boga to jego specjalność, w każdym wpisie o religi on się wbija i buldupi. jak można brać taka osobe na poważnie?
  • Odpowiedz
@blubi_su: A wy ATEIŚCI nie obnosicie się. Pogódźcie się z tym że jesteście mniejszością, nie tępimy was ale zachęcamy do przyjścia. Typowy populistyczny komentarz trafiający w tutejszą społeczność. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Pogódźcie się z tym że jesteście mniejszością


@pobozny: Coraz mniejsza ta mniejszość. Nas jest coraz więcej a katolicy bardzo szybko wymierają :)

nie tępimy was ale zachęcamy do przyjścia


Ależ dziękuję za okazani łaski! A teraz zostawcie swoje bajki dla swoich dzieci i nie wciskajcie ich innym. Jak ktos będzie miał na tyle słaby umysł że bedzie potrzebował wsparcia jakiegoś bożka to się do was zgłosi. Zamknijcie się ze swoim kłamliwym
  • Odpowiedz
@blubi_su: Obrażając czyjąś wiarę odrzucasz od siebie dobro, dla mnie możesz w nic nie wierzyć, dotąd będę miał w nosie to co myślisz dopóki nie zaczniesz obrażać czyjejś wiary powołując się na populistyczne argumenty. Równasz siebie w ten sposób do poziomu człowieka bezdusznego, złego i nie mającego nic dobrego do powiedzenia. To że to jest dwudziesty pierwszy wiek nie znaczy że musimy odejść od tradycyjnych wartości, od typowego modelu rodziny, od
  • Odpowiedz
@blubi_su: zaraz, ty się możesz bulwersować o jeden obrazek a katolikowi nie wolno się pluć że jego Boga nazywasz jakimś bożkiem, a jego samego kłamcą? Daruj sobie i nie wciskaj innym swojego ateizmu. Tak, wciskasz go przyrównując religię do mitologii chociażby i sugerując że katol to kretyn. Wyjdź, bo żenada z ciebie bije aż boli. To nie średniowiecze. To XXI wiek. Trochę kultury.
  • Odpowiedz
@blubi_su:

@PatologiiZew: Niedziela, idź zapłać jakiemuś szamanowi za to że możesz stać w budynku za który płacisz co tydzień i możesz gadać do swojego urojonego przyjaciela. Seems legit.

Żeby ta wasza wiara jeszcze skupiała się tylko w kościołach...

No ale Krisznowcy na Przystanku Woodstock Ci nie przeszkadzają xD BK z Ciebie. Gość wstawia obrazek, a Ty już dostajesz pany. Trochę tolerancji.
  • Odpowiedz
@blubi_su:
Żadne ksiądz mnie nigdy nie zaczepił na PW. To raczej ludzie ich zaczepiają. Dla mnie ten obrazek tutaj to tak jak obecność Krisznowców na PW, jedni i drudzy chcą siebie zaprezentować i jednych i drugich szanuję. Jeśli Ty tego nie potrafisz (a wiem, że nie :D) to zastanawia mnie co Ty 17 razy tam robiłeś.

  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Nie wiem co robiłeś na tym Woodstocku, może na jakimś innym byłes. Zapraszam, przejdź się ze mną od Wioski moto do północnej piwnej. I policzmy ilu księży zaczepia przy piwie, przy jedzeniu, przy scenie, przy swoim #!$%@?? Pamiętasz może czemu zostali na pysk wywaleni z woodstocku pare lat temu?
Kriszna robi swój objazd wozem od lat, tradycyjnie, nie namawiaja nikogo do przyjścia, nie chodza po polu. Kto chce iść idzie.
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Co ja z nim robię? A co mam robić? Olewam i idę dalej, jak zaczyna mnie zagadywać to mówię mu łagodnie żeby #!$%@?ł i idę dalej. Ja do niego nie mam żadnego interesu. Nie mam ochoty by mnie ewangelizował swoja upośledzona mitologią.

A ja widze kościół w szkołach, gdzie dzieci uczą się bzdur gdy powinny uczyc sie realnej nauki. Jak ktos chce edukowac dziecko z szamaństwa to niech je wysyła
  • Odpowiedz
@blubi_su:
Strasznie jadem plujesz :)

Czemu niby maja zabierac godziny nauki dla dzieciaków które są ateistami?

Ale kto co komu zabiera? Nie oszukuj się, dzieciaki są dzieciakami i najbardziej się cieszą jak nie mają zajęć xD Z religii można się wypisać.

Kościół jest w rządzie, w polityce, praktycznie wszędzie. I mi się to nie podoba,

Realne przykłady.

Generalnie nie wiem o czym my w ogóle dyskutujemy. To serwis ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@SiarkoWodor: Prawda zawarta w Ewangelii może pozwolić Ci się przewartościować lub zmienić w życiu priorytety. Może, ale nie musi. Wszystko zależy od interpretacji i oceny własnych czynów. Jeżeli ktoś idzie na mszę w każdą niedzielę bez głębszej refleksji, to naturalnie mija się to z celem.
  • Odpowiedz