Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zdrada #stolatsamotnosci

http://www.wykop.pl/wpis/11272666/logikarozowychpaskow-zwiazki-zdrada-co-te-rozowe-p/

Ciekawe co powiecie na to.
Wczoraj w nocy odbyłem ze swoim różowym poważną rozmowę. Okazało się, że ona wcale nie jest święta. Stwierdziła, że odpłaci mi się pięknym za nadobne i przyznała się, że zdradziła mnie już dwukrotnie, raz na wieczorze panieńskim swojej siostry, a drugi raz, gdy zrobiła loda jakiemuś frajerowi, przy czym ze mną nie było nawet mowy o oralu.

Co robić mircy?
Wybaczyć jej?
Skoro jesteśmy kwita...no prawie, bo ja nikomu loda nie robiłem....to może da się to jakoś jeszcze uratować?
  • 32
@tobbi: w sensie, że też się przyzna, według niej powinienem wszystko zataić i byłoby git, i żylibyśmy długo i szczęśliwie

Myślałam, że przynajmniej zachowasz się jak mężczyzna, wyprzesz się wszystkiego i skłamiesz, a ty taka #!$%@? jesteś
@HhhOooO: Pomyśl sobie, że ona będąc z Tobą zabawiała się oralnie z jakimś obcym typem. Wulgarnie mówiąc Twoja laska miała w ustach innego fiuta będąc z Tobą. Czy to samo w sobie Cię nie zniechęciło? No mnie to wręcz obrzydza.
@HhhOooO: Podejdź, spójrz w oczy, pomyśl co Ci zrobiła i za*ierdol z baniaka, potem za kudły i na klatkę.
Druga opcja: Seksy, spuść się chamsko jej na mordę. Weź jej ciuchy wyrzuć na klatkę i każ wy*ierdalać.
@Johny_Gitarzysta69: @Iryseq: @noicoztego: no niby macie racje, ale on to tłumaczy tym, że ja się kiepsko rucham, a każdy człowiek ma w swoim życiu przypisaną z góry ilość stosunków seksualnych, które może odbyć i jeśli ich nie wykorzysta to traci je na zawsze....no nie powiem, jeśli to prawda to trochę ją rozumiem