Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem sobie sweter na olx.pl od babki, która wydawała się być w miarę rozgarnięta. Cena nie była wygórowana, więc i tych pieniędzy mi nie szkoda, ale jej zachowanie mnie zdenerwowało. Zanim dokonaliśmy transakcji była miła, odpowiadała na moje wiadomości szybko i z sensem. Do czasu aż wysłałem jej pieniądze. Od tamtego czasu poza wiadomością "wysłałam sweter" nie ma z nią kontaktu. Gdy minęło już parę dni, powiedziałem jej żeby wysłała mi nr paczki, to sam sobie sprawdzę gdzie ona aktualnie jest - brak kontaktu. Sms - brak kontaktu, wiadomość na fb - brak kontaktu, telefon - nie odbiera, wiadomość na olx - brak odpowiedzi. Myślicie żeby poczekać jescze do jutra, aż minie okrągły tydzień od jej "wysłania", zawiadomić policję, czy po prostu przejechać się te 300km i jej #!$%@?ć? Nie interesują mnie pieniądze, gdyż tak jak mówię - cena nie była wysoka, chodzi mi tylko i wyłącznie o FRAJERSKIE zachowanie owej Pani i piętnowanie tego typu zachowań.

#cebuladeal #cebuladeals #januszebiznesu #oszukujo
  • 38
Nie wiem kto to był. Dane do przelewu mówią, że była to kobieta, po wpisaniu jej nazwiska na fb pojawia się ona, jej mąz i dziecko na tle jakiegoś gównianego sklepu z miasta odpowiadającego danym przelewowy :P
@wywijas: też mnie ostatnio coś podobnego spotkało, gość wylicytował przedmiot i cisza od ponad 1,5 tygodnia, gdyby nie to, że aukcja była z wyróżnieniem to by pewnie to po mnie spłynęło a tak jestem ponad blisko 30zł do tyłu przez takie frajerskie zachowanie (już pomijam sam fakt niesprzedania), gardzę takimi osobami( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wywijas: mirki zalozylem sobie konto na wykop.pl dawno temu, ale z polecenia zaczalem udzielac sie na mirko, wydawalo sie to fajnie i uzyszkodnicy w miare ogarnieci. Wszsytko bylo w porzadku i nie szkoda mi bylo godzin spedzonych na mirko. Obserwowalem sobie tagi, dodawalem wlasne wpisy. Do czasu, gdy do obserwowanych dodalem tag #cebuladeals. Od tego momentu moje zachwyty nad mirko sie skonczyly. Wszsycy wydaja sie nie miec kontaktu z tym
@kaskaderMike: @wywijas: @januszekkk: Mnie kiedyś oszukali na 1,5 zł na OLX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Babka kupiła ode mnie puzzle. Wpłaciła kasę, przelew doszedł. Jednak było przed świętami i poprosiła, żeby jednak wysłać priorytetem, a nie ekonomiczną, żeby doszło i że dopłaci różnicę. Wysłałem priorytetem i pisałem do babki z 3 razy, że wyszło do dopłaty 1,5 zł, a tam cisza (
@wywijas: traktuj to jako karę za #!$%@? tagowanie.

Poza tym takie serwisy jak olx czy gumtree to tylko i wyłącznie z opcją odbioru osobistego. Jak chcę coś sprzedać albo kupić z wysyłką to wolę zrobić to bezpiecznie poprzez allegro. Pełno jest cwaniaków co myślą że złapali boga za nogi wymyślając mega przekręt w stylu "wyślę ziemniaka zamiast telefonu".