Wpis z mikrobloga

Już większą oznaką inteligencji jest to, że popiera się kogoś nowego niż tego co najpierw naobiecuje a potem nie spełnia obietnic (czytaj PO,PiS,SLD,PSL).


@Siotson: brednie. Nowa partia może reprezentować szkodliwe poglądy lub składać się z kretynów i popieranie jej nie jest oznaką inteligencji.
  • Odpowiedz
brednie. Nowa partia może reprezentować szkodliwe poglądy lub składać się z kretynów i popieranie jej nie jest oznaką inteligencji.


@ghostface: @ghostface: "może" - słowo klucz. Inteligentniejsze jest wybranie kogoś kto może zmieni kraj na lepsze niż na kogoś kto już miał okazje i nic z tym nie zrobił.
  • Odpowiedz
Jest na pewno bardziej inteligentne niż głosowanie cały czas na osoby, które nie wywiązują się z obietnic.


@sezonowiec: czyli głosowanie na nową partię, której jednym z postulatów jest wybicie wszystkich korwinistów jest bardziej inteligentne niż głosowanie na PO. Spoko.
  • Odpowiedz
@sezonowiec: zgadzam się, że olewanie wyborów nie jest tą właściwa drogą do jakiejkowleik zmiany, bo frustracja i obrażanie się na wybory jest tragiczne. problem jednak tkwi w tym, że ludzi myślących jest mało i głosują jak już ktoś wspomniał na znane twarze lub na PO bo nienawidza PiSu i odwrotnie (najprostszy przykład). to dziadostwo przywłaszczyło sobie scene polityczna i mneijsze ugrupowania niestety nie dopuszczane są do głosu. wina lemingów i
  • Odpowiedz
@ghostface: Przynajmniej może wywiążą się z obietnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale nie zrozumiałeś moich słów, mi nie chodzi o to żeby głosować na pierwszą lepszą nową partię, tylko na partię, która jest nowa, ale odpowiada Twoim poglądom!

@Handy: Jest dużo partii, naprawdę dużo i gdyby te 60% troszeczkę poszukało to na pewno znaleźli by partię, która odpowiada ich poglądom i byłoby to dużo
  • Odpowiedz
@kajutakaja: Skoro tyle tu korwina, wiplera i ogólnie polityki to widocznie dużo mirków lubi o tym gadać. Świat nie kręci się wokół Ciebie, najwyższy czas to pojąć. Mnie denerwują chińskie bajki i wylewanie żali ale mam parę tagów na czarnej liście i jakoś nie mam o to bólu dupy. Jak nie możesz znieść postów o korwinie a czarnalista nie działa to proponuję USUNĄĆ KONTO
  • Odpowiedz
@sezonowiec: zrozumiałem doskonale - z twoich początkowych słów i odpowiedzi na mój komentarz wynikało, że inteligentniejsze jest zagłosowanie na kogokolwiek nowego, teraz wprowadzasz pewne warunki i zastrzeżenia, i okazuje się, że nie chodzi o "pierwszą lepszą nową partię".

Ostatecznie i tak wyjdzie, że tak naprawdę warto głosować na nowe partie, których programy są zbieżne z poglądami Korwina, tylko one nie są "pierwsze lepsze".
  • Odpowiedz
@ghostface: Nigdzie nie napisałem, że ma być to partia, która nie spełnia Twoich poglądów.

@Handy: Działających - masz na myśli popularnych i mających jakiekolwiek szanse w sondażach? Oczywiście tych co mają w ogóle jakieś szanse jest mało na tą chwilę, bo po prostu ludzie nie chodzą na wybory.

Dobra, ja zakończę dyskusje, żeby nie było, że podaję się za jakiegoś eksperta itp. Mam tylko 18 lat i nie
  • Odpowiedz