Wpis z mikrobloga

Kto z was zdążył zagrać już w #dyinglight? U nas w zasadzie wszyscy w firmie pograli już chwilę w ten tytuł, dział social media chyba najwięcej (chociaż support idzie łeb w łeb) ale wnioski są jednoznaczne. Polacy kolejny raz stworzyli grę, z której możemy być dumni. Rozgrywka ciekawa, dynamiczna, drzewko rozwoju postaci - dzięki czemu możemy dostosować swojego bohatera do własnego stylu gry. W naszym, a właściwie moim przypadku jest to bombardier, zabijaka, który nie ma ochoty się czaić, spada na wrogów jak grom z jasnego nieba. Co prawda trzeba się przyzwyczaić, że największym wrogiem nas jako zombie jest Latarka z uv a nie minigun, ale jest to dość łatwo przyswajalna wiedza.

Gra nas bardzo miło zaskoczyła i zdecydowanie polecamy wam ją mirki :) Poza tym fajnie jest móc być czasem zombie a nie tylko ścigać umarlaków.

Gdyby ktoś z was zdecydował się na kupno gry w naszym sklepie to wołajcie o 5% kod rabatowy tutaj, na facebooku lub twitterze :) Uwaga, podaję hasło, które należy nam podesłać aby otrzymać rabat: OKOŃ.

Z tym hasłem to całkiem serio :D

#gry #steam
FabrykaKluczyPL - Kto z was zdążył zagrać już w #DyingLight? U nas w zasadzie wszyscy...

źródło: comment_Q0vSrcG3W5p8j6ZqEJna4Fn0kyeUOpUg.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FabrykaKluczyPL: jak zobaczyłem parkiet to od razu pomyślałem oho to musi być polska gra :D i jednak dobrze trafiłem, nie zwróciłem uwagi, że to od techlandu jest. ale ogólnie całkiem fajna, szkoda, że dużo ruskich się dołącza do singla
  • Odpowiedz