Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem w ramach promocji kupić coś wykorzystując kod DARMO, ale k---a zamawiać TYLKO za 25 zł i to w dodatku zarówno na pizzaportal i pysznepl oraz dla siebie i dla dziewczyny osobno albo dla 8 członków rodziny to już k---a cebula lvl janusz.

Brawo k---a, sami sobie wystawiacie świadectwo... Tylko później nie nabijać się z ludzi że kupują karpia w promocji -30% w kauflandzie i czekają pod sklepem od 5, bo sami smarowaliście komentarze typu "końcowe odliczanie" "final coutdown" "jeszcze tylko 2 minuty" czy "mam mokre ręce".
#pysznepl #oswiadczenie #pizzaportal #polakicebulaki #cebuladeals
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pila_mechaniczna: przecież jak ktoś dziaduje na promocję lub kupuje rzeczy od pasera jest chvjem i dziadem, a jak wykopki rzucają się na takie kody i latają po platiru to jest dobrze. Moralność kaliego
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: ale o co ty sie p------------z bo nie rozumiem. pizzerie z tego maja taki sam hajs jakby zamowic bez kuponu (i maja teraz pewno utarg jak nigdy) a posrednicy maja prowizje od kazdej transakcji + reklame. k---a sytuacja win-win ale narzekacze zawsze wszedzie sa
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Ja tam się nie pieprzyłem - dwa zamówienia na nieco ponad 40 zł (czyli całość trochę ponad 30 zł z kuponami), na każdym portalu jedno. Czy to już taka cebula? Dałem zarobić i portalom i pizzeriom...
A #podludzie pilnujący, żeby nie przekroczyć 25 zł w zamówieniu - wcale mi Was nie żal...
  • Odpowiedz
@dizzydom: kupowanie od pasera jest wspieraniem przestępców! skorzystanie z promocji sponsorowanej przez prywatne firmy, które uzyskują profit marketingowy, jest wspaniałomyślnie altruistyczne ze strony każdego Mirka i Mirabelki
  • Odpowiedz
@slawpe13: no to spoko, jak zamówiłeś powyżej 25 zł to luz, dałeś portalowi troszkę zarobić. Ja też tak zrobiłem, ale cebule zamawiały często za 23 czy 24 zł byleby nic nie dopłacać oprócz ew. kosztów dostawy.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: nieee, zazwyczaj pilnowali, aby 25 zł to było z kosztami dostawy już wliczonymi ;)

Ja tam zamówiłem za 35 zł raz. Potem próbowałem drugi, ale nic na chama. Nie poszło jak po maśle, to sobie odpuściłem ;)
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Po prostu nie jestem, aż tak biedny, żeby pizzy nie jeść kilka razy w roku (mógłbym częściej, ale lubię też samodzielnie gotować) :D Potraktowałem tę promocję jako obniżkę ceny, a zamówiłem znane i przetestowane już produkty, które mają wyższą cenę niż 25 zł... Po co mam kupować coś w ciemno (tym bardziej, że zwykle pizza poniżej 25 zł jest mała i z jednym składnikiem i średnio się nią można
  • Odpowiedz