Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem w ramach promocji kupić coś wykorzystując kod DARMO, ale #!$%@? zamawiać TYLKO za 25 zł i to w dodatku zarówno na pizzaportal i pysznepl oraz dla siebie i dla dziewczyny osobno albo dla 8 członków rodziny to już #!$%@? cebula lvl janusz.

Brawo #!$%@?, sami sobie wystawiacie świadectwo... Tylko później nie nabijać się z ludzi że kupują karpia w promocji -30% w kauflandzie i czekają pod sklepem od 5, bo sami smarowaliście komentarze typu "końcowe odliczanie" "final coutdown" "jeszcze tylko 2 minuty" czy "mam mokre ręce".
#pysznepl #oswiadczenie #pizzaportal #polakicebulaki #cebuladeals
  • 33
@pila_mechaniczna: Ja tam się nie pieprzyłem - dwa zamówienia na nieco ponad 40 zł (czyli całość trochę ponad 30 zł z kuponami), na każdym portalu jedno. Czy to już taka cebula? Dałem zarobić i portalom i pizzeriom...
A #podludzie pilnujący, żeby nie przekroczyć 25 zł w zamówieniu - wcale mi Was nie żal...
@dizzydom: kupowanie od pasera jest wspieraniem przestępców! skorzystanie z promocji sponsorowanej przez prywatne firmy, które uzyskują profit marketingowy, jest wspaniałomyślnie altruistyczne ze strony każdego Mirka i Mirabelki
@pila_mechaniczna: Po prostu nie jestem, aż tak biedny, żeby pizzy nie jeść kilka razy w roku (mógłbym częściej, ale lubię też samodzielnie gotować) :D Potraktowałem tę promocję jako obniżkę ceny, a zamówiłem znane i przetestowane już produkty, które mają wyższą cenę niż 25 zł... Po co mam kupować coś w ciemno (tym bardziej, że zwykle pizza poniżej 25 zł jest mała i z jednym składnikiem i średnio się nią można najeść).