Wpis z mikrobloga

Zostałem postawiony w niezręcznej sytuacji.

Umówiłem się dzisiaj u loszki. To miało być nasze drugie spotkanie, a zarazem heblowanie. Wypiliśmy sobie po dwa piwka zjedliśmy po kawałku pizzy i powoli zaczęło się robić gorąco. Palec grzebalec buzi buzi i te sprawy. W pewnym momencie zadzwonił jej telefon ona się zerwała i podbiegła do drzwi. Leżąc na łóżku słyszę z końca mieszkania "no cześć misiu, wchodź"


Wiedziałem że ma chłopaka ale byli jak to ona określiła w "trudnej" sytuacji, a ja takiej ładnej dziewczynie nie potrafię odmówić. Koleś poszedł od razu do kibla ona wpadła do pokoju z ręką na sercu i drżącym głosem powiedziała żebym usiadł na krześle. Siedzę na krześle mój beniz płaczę bo w końcu doszło do mnie jak to się nie skończy. Wbija koleś pół seba pół magazynier i z tekstem do loszki że miała być tutaj jej koleżanka a nie jakiś facet którego nie zna.



Siedzieliśmy chyba z 5 minut w ciszy po czym zaproponowałem mu kawałek pizzy i piwko ale odmówił. Na koniec powiedziałem, że pewnie chcą zostać sami i wyszedłem ( ͡ ͜ʖ ͡)

W drodze powrotnej dostałem smsa że musimy to spotkanie uskutecznić i to najlepiej jutro jak on będzie w pracy bo ona mu nie da, a jej się chce. Akurat mam 3 dni wolnego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podsumowując to chyba jedna z tych księżniczek bo dziewczyna 8+/10 tylko z jakimś sebą z patoli się frędzlowała.
#trudnesprawy #tfwnogf #sex #rozowepaski
  • 35
@Mazowia: słuchaj @bialysony: miałem dwie podobne sytuacje w obydwóch na początku nie wiedziałem, że te dziewczyny mają chłopaków. W pierwszym przypadku koleś przechwycił telefon dziewczyny w którym znalazł moje sms do niej, skończyło się na tym, że #!$%@? przez kilka dni dzwonił co chwilę, ale nie wiedział kim jestem. Druga sytuacja dziewczyna, który była z jednym z tych seby alfa na osiedlu, gdy się dowiedziałem kim jest odpuściłem, szkoda było
Dwa piwa to dość dużo... może Ci się poprostu popieprzylo? Ten co wszedł to był pewnie drapiacy do drzwi pies... pewnie nie chciał gryza pizzy bo jedzie na suchej karmie i nie wchodzi mu ludzkie jedzenie. A puścił Cię bez szczekniecia bo mu się lac chciało i jak szczeka to popuszcza, a pani tego nie lubi bo 8,5/10 to na 100% tipsy i w szmate do podłogi się haczą... przemysl jeszcze raz
@Mazowia: @NR00: Miałem podobną sytuację.

Minetka te sprawy. Zabieram się za ściąganie portek, a tu nagle ktoś dobija się do drzwi.

#!$%@?.jpg

Panna szybko portencje na siebie i otwiera.
- Dlaczego drzwi były zamknięte!? (nigdy ich nie zamykali)
- *ple ple ple* Do grzecznej dziewczynki wpadł kolega oglądać film (lol)

Przywitałem się, chwilę posiedziałem i mykłem, bo atmosfera zrobiła się gęsta jak #!$%@?.

Koleś wrócił szybciej z uczelni.

Później już