Wpis z mikrobloga

Zostałem postawiony w niezręcznej sytuacji.

Umówiłem się dzisiaj u loszki. To miało być nasze drugie spotkanie, a zarazem heblowanie. Wypiliśmy sobie po dwa piwka zjedliśmy po kawałku pizzy i powoli zaczęło się robić gorąco. Palec grzebalec buzi buzi i te sprawy. W pewnym momencie zadzwonił jej telefon ona się zerwała i podbiegła do drzwi. Leżąc na łóżku słyszę z końca mieszkania "no cześć misiu, wchodź"


Wiedziałem że ma chłopaka ale byli jak to ona określiła w "trudnej" sytuacji, a ja takiej ładnej dziewczynie nie potrafię odmówić. Koleś poszedł od razu do kibla ona wpadła do pokoju z ręką na sercu i drżącym głosem powiedziała żebym usiadł na krześle. Siedzę na krześle mój beniz płaczę bo w końcu doszło do mnie jak to się nie skończy. Wbija koleś pół seba pół magazynier i z tekstem do loszki że miała być tutaj jej koleżanka a nie jakiś facet którego nie zna.



Siedzieliśmy chyba z 5 minut w ciszy po czym zaproponowałem mu kawałek pizzy i piwko ale odmówił. Na koniec powiedziałem, że pewnie chcą zostać sami i wyszedłem ( ͡ ͜ʖ ͡)

W drodze powrotnej dostałem smsa że musimy to spotkanie uskutecznić i to najlepiej jutro jak on będzie w pracy bo ona mu nie da, a jej się chce. Akurat mam 3 dni wolnego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podsumowując to chyba jedna z tych księżniczek bo dziewczyna 8+/10 tylko z jakimś sebą z patoli się frędzlowała.
#trudnesprawy #tfwnogf #sex #rozowepaski
  • 35
  • Odpowiedz
  • 3
@shadowsof2:

"Minetka te sprawy. Zabieram się za ściąganie portek, a tu nagle ktoś dobija się do drzwi."

W pierwszym momencie zabrzmialo a raczej wygladalo, zaczytalo (aaa #!$%@? nie wiem jak to okreslic) jak bys jej minetke przez spodnie robil
  • Odpowiedz
@waluss: Dostał by #!$%@?, za robienie ze mnie wariata, a nie za pukanie dziwki, którą uważałem za swoją kobietę. Podchodzę do tego podobnie jak ty ''jak suka nie da, to pies nie weźmie".

Dostałby jednak, gdybym czuł, że na moich oczach #!$%@? się maniana, a facet zamiast powiedzieć, że ''nie wiedziałem'', iż ma kogoś czy coś w ten deseń zaczął coś seplenić, że tylko oglądali film (a pędzel na stojaka).
  • Odpowiedz
@Mazowia: dla tego ruchania to już zupełnie ludzie tracą rozum. Chciałbyś żeby ktoś dymał twoją laskę wiedząc, że z nią jesteś? Wiadomo, że i tak się rozejdą ale chyba byłoby przyzwoiciej jakbyś chłopu powiedział jakie propozycje dostajesz od jego dziewczyny, by się rozeszli i by już to trochę lepiej wyglądało. Trochę empatii a nie tylko heblowanie i wióry zamiast mózgu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz