Wpis z mikrobloga

miej kolokwium z jakiegoś gównoprzedmiotu

masz zamiar ściągać, bo gównoprzedmiot może popsuć średnią

tu jest za ciasno, a niech no pan sie przesiendnie do pierwszej ławki xD

kto, ja?

NO XD

youshallnotpass.avi

w tym sekundziu do klasy wbija drugie pół wydziału

prosze panstwa przeniesiemy sie do innej, większej klasy, bo tu za mało siedzeniów

tylewygrac.jpg

cieszysz sie drugą szansą od życia, siadasz w środkowym rzędzie, o krzesełko odstępu od mądrego cumpla, nia ma opcji by kazał ci się przesiąść

drodzy państwo mam tylko 40 kartek egzaminacyjnych, resztę osób przepytam ustnie

gorączkowo liczysz rzędy, w każdym siedzą po cztery osoby

twój rząd jest ostatnim, tylewygrac.jpg

wszyscy w rzędzie oprócz ciebie dostają kartki

wtf profesorze ty szalony

hehe bo widzi pan tam z przodu w jednym rzędzie siedzi pięć osób xD

kwiknij płaczem

#!$%@? odpowiedź ustną

#!$%@? sobie średnią


#studbaza #truestory ##!$%@? ##!$%@? #coolstory albo #niecoolstory
  • 46
@OrdynarnyJakFuriat: Coś w tym jest. Niestety nie znam osoby, która nie ściągała na jakimś zaliczeniu i miała choćby życie towarzyskie. Niestety tak to już jest, że nie ściągając na ciężkich kierunkach musisz odizolować się od świata na 3 lata.
@Psychopathy_Red: Nie powinien być wywalany z uczelni, ale powinien mieć niższą średnią, która będzie np świadczyć o tym ze taki informatyk jest cybirgiem do programowania o obniżonych zdolnościach do pracy w zespole itp. Umiejętności miękkie są równie ważne uwierz mi. Możesz być super zajebistym programistą, ale jak nie będziesz się umiał dogadać nie będziesz komunikatywny itp. To zamiast 15 będziesz miał 8 k. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dutch: Kolejny młot, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nawet nie będę tłumaczył, poczytaj wpis jeszcze kilkanaście razy, to może ogarniesz. W każdym razie nawet gdybym oblał, to dlaczego oczekujesz od informatyka znajomości danego tematu? Tak jakbyś śmiał się z architekta, że oblał programowanie niskopoziomowe. Bo oczywiście ja muszę być zainteresowany europejskim dziedzictwem kulturowym, a na 5 wystarczy wymienić nazwiska trzech malarzy barokowych. Sypnij się w łeb.
@Psychopathy_Red: A co to za problem nauczyć się takiego gówna? U mnie na kierunku (infa here) filozofii nikt nie #!$%@?, a wykładowca do poblazliwych nie należał. Po prostu nie chciało Ci się nawet przysiąść na godzinkę albo dwie przy książce i teraz wylewasz tu gorzkie żale. To że ten przedmiot jest wątpliwej wartości dla informatyka nie usprawiedliwia twojego lenistwa i nieudanej próby oszustwa. Napisze jak kolega wyżej usuń konto i indeks.
@Psychopathy_Red: nie napinaj się tak kucu, bo Cię znajdę i odpytam z impresjonistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo oczywiście ja muszę być zainteresowany europejskim dziedzictwem kulturowym

To nie jest istotne. Istotne jest, że masz w planie taki przedmiot. Nikt Cię nie zaskoczył pytaniem o twórczość Wajdy na egzaminie z Dżawy czy innego phpBB by Przemo. Przyswojenie takiego tematu zajmuje 13 minut, a właściwie 0, bo można improwizować.
@Psychopathy_Red: Nie oczekuję znajomości tematu tylko uczciwości. Jak zrozumiałem dostałeś 3. Nauczyłeś się na 3? Nie. To dlaczego chciałeś więcej? Jeżeli ktoś inny uczył się przez cały semestr, ale miał innego prowadzącego i jeden przedmiot zdał gorzej. Więc nauczył się tej historii sztuki na 5, żeby dostać stypendium. A tak Ty dostaniesz zamiast niego, bo ściągałeś. Uważasz, że to sprawiedliwe?