Wpis z mikrobloga

miej kolokwium z jakiegoś gównoprzedmiotu

masz zamiar ściągać, bo gównoprzedmiot może popsuć średnią

tu jest za ciasno, a niech no pan sie przesiendnie do pierwszej ławki xD

kto, ja?

NO XD

youshallnotpass.avi

w tym sekundziu do klasy wbija drugie pół wydziału

prosze panstwa przeniesiemy sie do innej, większej klasy, bo tu za mało siedzeniów

tylewygrac.jpg

cieszysz sie drugą szansą od życia, siadasz w środkowym rzędzie, o krzesełko odstępu od mądrego cumpla, nia ma opcji by kazał ci się przesiąść

drodzy państwo mam tylko 40 kartek egzaminacyjnych, resztę osób przepytam ustnie

gorączkowo liczysz rzędy, w każdym siedzą po cztery osoby

twój rząd jest ostatnim, tylewygrac.jpg

wszyscy w rzędzie oprócz ciebie dostają kartki

wtf profesorze ty szalony

hehe bo widzi pan tam z przodu w jednym rzędzie siedzi pięć osób xD

kwiknij płaczem

#!$%@? odpowiedź ustną

#!$%@? sobie średnią


#studbaza #truestory ##!$%@? ##!$%@? #coolstory albo #niecoolstory
  • 46
@oskar1100: Miałem nadzieję, że jak dwa razy napiszę "gównoprzedmiot" to ludzie ogarną, że jest to gównoprzedmiot, ale jednak ilość głąbów over 9000. Jak już za te 10 lat być może jakimś cudem dostaniesz się na studia inżynierskie, to na pierwszym roku będziesz miał idiotyczny wymysł Ministerstwa Edukacji zwany przedmiotem humanistycznym. W związku z tym możesz być zajebisty z programowania oraz nauk ścisłych, ale #!$%@?ć sobie średnią poprzez nieznajomość malarzy baroku, europejskiego
i bardzo dobrze, bo to uniwersytet a nie #!$%@? technikum


@FerdinandFranz: Nie, to politechnika. Twoja odpowiedź jest tak bardzo idiotyczna, że zakładam, iż nie znasz różnicy pomiędzy uniwersytetem a politechniką. Pozwól, że Ci pomogę (źródło: Wikipedia)

Uniwersytet – najstarszy rodzaj uczelni o charakterze nietechnicznym

Politechnika - rodzaj uczelni akademickiej o profilu technicznym


Pogrubiłem kluczowe słowa.
@Psychopathy_Red: Tak się składa, że skończyłem studia inżynierskie 8 lat temu. Miałem 2 przedmioty humanistyczne. Psychologię i socjologię. Nie będę tu dyskutował nad przydatnością takich przedmiotów w czasie studiów inżynierskich. Nie to jest tematem. Uważam, że ściąganie na jakimkolwiek przedmiocie nawet gównianym jest nieuczciwe. To oszustwo i nic go nie usprawiedliwia. To dlatego w Polsce jest tak beznadziejnie przez cwaniaków podobnych do Ciebie.
I uprzedzę Twoje pytanie. Na studiach nie ściągałem
@oskar1100: A ja z kolei uważam, że przedmioty humanistyczne są na studiach inżynierskich kompletną pomyłką. Po to się idzie na studia, żeby specjalizować się w jednym konkretnym kierunku (bo technikum to pod tym względem porażka, skoro trzeba było uczyć się np. chemii).

Inb4 "o mamy tu głąba studencika zawadiakę, który przeszedł technikum na ściągach i liczy na powtórkę z rozrywki na studiach" - w technikum prawie nie korzystałem ze ściąg (prawie,
a ja pogrubiłem waginę twojej matki


Nie spodziewałem się po Tobie bardziej inteligentnej odpowiedzi.

zamknij pysk i następnym razem przyłóż się do podobnych przedmiotów, bo istnieją nie bez przyczyny


Podaj mi więc przyczynę ich istnienia na kierunkach technicznych. Odsiewu nie zrobią, bo każdy i tak je zalicza.

choćby po to, żeby odchamić kuców i drobnych cwaniaczków kalibru autora tego wpisu, którzy srają wyżej niż mają dupę i uważają się za alfy i
@Psychopathy_Red: Co do sensu tych przedmiotów na polibudzie, to nie dojdziemy do porozumienia. Opinię, podobnie jak dupę, każdy ma swoją.
Mam pytanie z innej beczki. Załóżmy taką hipotetyczną sytuację. Twój kumpel z roku przeczytał jakąś książkę o malarzach barokowych i zaliczył "gównoprzedmiot" na 4. Ty ściągałeś i tez zaliczyłeś na 4. Czy wg. Ciebie to jest uczciwe?
@Psychopathy_Red: Takie przedmioty są na wszystkich kierunkach i każdy musi przez nie przejść. Nie ma nawet sensu dyskutować o ich przydatności, bo jeden coś pożytecznego z nich wyniesie, a inny nic. Moim zdaniem człowiek z wyższym wykształceniem powinien też mieć jakąś ogólną wiedzę z zagadnień filozofii, socjologii, kultury, polityki itp itd. Jednak współczuję i po części przyznaję Ci rację bo z tego co czytam wynika, że miałeś wyjątkowo dziwny ten przedmiot
@pijanstwo:

Już padł argument o lekarzu, co to ściągał, a teraz leczy?


SZOK I NIEDOWIERZANIE! STUDENCI INFORMATYKI MASOWO ŚCIĄGALI NA ZAJĘCIACH Z HISTORII SZTUKI!

- Co jeżeli taki informatyk będzie musiał naprawić komuś komputer? - pyta Grażyna (59 l.).
- Komputery to drogie sprzęty. Jak można oddać je w ręce komuś tak niekompetentnemu? - pisze do nas Stanisław (63 l.)
- Czy chcielibyście, aby taki informatyk naprawiał Wasz sprzęt lub, co