Wpis z mikrobloga

miej kolokwium z jakiegoś gównoprzedmiotu

masz zamiar ściągać, bo gównoprzedmiot może popsuć średnią

tu jest za ciasno, a niech no pan sie przesiendnie do pierwszej ławki xD

kto, ja?

NO XD

youshallnotpass.avi

w tym sekundziu do klasy wbija drugie pół wydziału

prosze panstwa przeniesiemy sie do innej, większej klasy, bo tu za mało siedzeniów

tylewygrac.jpg

cieszysz sie drugą szansą od życia, siadasz w środkowym rzędzie, o krzesełko odstępu od mądrego cumpla, nia ma opcji by kazał ci się przesiąść

drodzy państwo mam tylko 40 kartek egzaminacyjnych, resztę osób przepytam ustnie

gorączkowo liczysz rzędy, w każdym siedzą po cztery osoby

twój rząd jest ostatnim, tylewygrac.jpg

wszyscy w rzędzie oprócz ciebie dostają kartki

wtf profesorze ty szalony

hehe bo widzi pan tam z przodu w jednym rzędzie siedzi pięć osób xD

kwiknij płaczem

#!$%@? odpowiedź ustną

#!$%@? sobie średnią


#studbaza #truestory ##!$%@? ##!$%@? #coolstory albo #niecoolstory
  • 46
@bruceivins:

o kurde, myślałem że jesteś trochę młodszy.

Trochę jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A ten wnuczek to taki imaginary wnuczek, licentia poetica na potrzeby masakracji, tak naprawdę nie posiadam wnucząt.

@ErceT:

A co to za problem nauczyć się takiego gówna?


Ano taki, że jak coś Cię ni w ząb nie interesuje, to nauka tego nie przychodzi Ci ani łatwo, ani przyjemnie. Wiesz zresztą, o ile nie studiujesz resocjalizacji w Pszczynie Dolnym, że końcówka semestru to taki trochę #!$%@?, nie?

@Dutch:

To nie jest istotne. Istotne jest, że masz w planie taki przedmiot.


Powiedziano nam, że wymóg odbębnienia przedmiotu humanistycznego wprowadzono
@Psychopathy_Red: Nie zapluwaj się już tak tym jadem synku, nie masz racji i nie kompromituj się tutaj więcej. Jakby naprawdę Ci zależało nie średniej to byś się nauczył a nie liczył na lud szczęścia. I jeszcze to obrzucanie błotem wszystkich dookoła, zamiast dostrzec własne błędy oraz rozszczeniowa postawa. Obrzydliwe. Dojrzej kolego. Nie pozdrawiam. Tak jak napisał kolega włóż energię w naukę a nie żale na wykopie.