Wpis z mikrobloga

Miśki. Tak jak obiecałem wracam z opisaną historią portalu, o którym wczoraj wspomniałem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego zainteresowania.

Zanim przejdę do rzeczy chce coś napisać. Czytałem wczoraj przez prawie cały dzień komentarze pod moim wpisem i powiem szczerze, że takiego bólu dupy jak u niektórych to najsilniejsza maść nie zaleczy. Zarzucało mi się, że jestem kłamcą, atencyjną dziwką, itd.. ale przecież ja tylko wykorzystałem najprostszą ze sztuczek marketingowych, aby przyciągnąć Waszą uwagę- zbudowałem napięcie. Sprawiłem, żebyście byli zainteresowani. Na tym mi zależało. Nie będę ukrywał, że jest to poniekąd reklama dla mojego bloga, gdzie zostawię swoją wiedzę i doświadczenie na temat rozwoju osobistego oraz marketingu internetowego.

Dlatego zakładam tak #pamietniklenia pod którym będę publikował nowe wpisy na blogu. Myślę, że warto będzie śledzić, bo będzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy, ale teraz nie będę więcej zdradzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za Wasze zaufanie i zapraszam na www.pamietniklenia.pl, gdzie zamieściłem zapowiedzianą historię.

P.S. Jak macie jakieś pytania dotyczące opisanej przeze mnie historii zostawcie komentarz pod wpisem. Ja to wszystko pozbieram i wolnej chwili na każde odpowiem

A teraz życzcie mi powodzenia w wołaniu wszystkich ()
  • 319
@Nau: Spodziewalem sie hostorii o konkurencji - Qday. Oni swoja droga probowali jeszcze wrócić na salony ;)
Z tematyka trafilem, nazwy jednak nie te. Swoją drogą pamiętam jak wygrałem penka i koszulkę na restockach. Koszulka poszła na dno szafy, ale penek jest stale w użytku, nie sądziłem, że minęło juz tyle lat. Kojarze restock z taką gra, w ktorej nie mozna bylo uderzyc o sciane, a chodzilo o dojscie kursorem do
@Nau: Hmm nie kojarzę serwisu, ale historia bardzo ciekawa. Matołami co kliknąć w link nie potrafią się nie przejmuj. Mam pytanie - ten Hammer to wasz :D?

A tak na poważnie, to jak wyglądało zamknięcie serwisu? Ludzie byli poinformowani, że to ostatni restock? Dlaczego nie wróciliście do poprzedniej idei, skoro czuliście że twoja zmiana nabijania punktów zmiana nie wypaliła?

O kasie się nie gada, rozumiem że też dlatego końcówka wpisu jest
@Nau: A jak tam samochodzik? Przemalowany/sprzedany?
PS. Zmana zwykłych restocków na #!$%@?ą gierke to największa głupota TAG