Wpis z mikrobloga

Miśki. Tak jak obiecałem wracam z opisaną historią portalu, o którym wczoraj wspomniałem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego zainteresowania.

Zanim przejdę do rzeczy chce coś napisać. Czytałem wczoraj przez prawie cały dzień komentarze pod moim wpisem i powiem szczerze, że takiego bólu dupy jak u niektórych to najsilniejsza maść nie zaleczy. Zarzucało mi się, że jestem kłamcą, atencyjną dziwką, itd.. ale przecież ja tylko wykorzystałem najprostszą ze sztuczek marketingowych, aby przyciągnąć Waszą uwagę- zbudowałem napięcie. Sprawiłem, żebyście byli zainteresowani. Na tym mi zależało. Nie będę ukrywał, że jest to poniekąd reklama dla mojego bloga, gdzie zostawię swoją wiedzę i doświadczenie na temat rozwoju osobistego oraz marketingu internetowego.

Dlatego zakładam tak #pamietniklenia pod którym będę publikował nowe wpisy na blogu. Myślę, że warto będzie śledzić, bo będzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy, ale teraz nie będę więcej zdradzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za Wasze zaufanie i zapraszam na www.pamietniklenia.pl, gdzie zamieściłem zapowiedzianą historię.

P.S. Jak macie jakieś pytania dotyczące opisanej przeze mnie historii zostawcie komentarz pod wpisem. Ja to wszystko pozbieram i wolnej chwili na każde odpowiem

A teraz życzcie mi powodzenia w wołaniu wszystkich ()
  • 319
@Nau: Kojarzę te stronę z forum o lockerz. Nawet kiedyś na tym twoi portalu zarejestrowałem się, ale z tego co pamiętam to dla mnie ten portal nie był profesjonalnie zrobiony i wydawał się maszynką do robienia kasy, a szansa na jakieś nagrody była niska, więc nawet w to się nie zagłębiałem.
Na Lockerz za to zgarnąłem parę nagród i $$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nau: ile zarobiłeś/straciłeś na tym? Czy dziś zarabiasz więcej? Nie masz chęci jeszcze raz tego zrobić nie popełniając tych błędów co wtedy?
@Nau: Ferie są, ludzie na górze mogą zająć się czytaniem ze zrozumieniem, ale ja nie o tym.

Blog będę śledził (dawaj proszę info o nowym poście pod tagiem na wykopie), więc pewnie informacje będziesz dawkował stopniowo. Ale może zdradziłbyś mi czy cokolwiek wyciągnąłeś finansowo z tego projektu i jak Ci się teraz powodzi?
@Nau:
Dlaczego nie zdecydowaliście się sprzedać portalu kiedy popularność zaczęła spadać? Chyba nie liczyliście, że takie coś będzie się ciągnąć do emerytury? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nau: No to coś mi nie pasuje, przecież obsłużenie trzech milionów użytkowników (bo chyba o takiej liczbie pisałeś w poprzednim wpisie?) tyle nie kosztuje. Chyba że soft i konfiguracja była naprawdę #!$%@? po całości i pochłaniał kilkunastokrotnie więcej mocy, niż powinien.
@JackBauer: był bardzo duży problem z konfiguracją serwisu. Dlatego jak zresztą pisałem wraz ze zmianą serwera skupiliśmy się na odchudzaniu strony
@Nau: Przeczytałem do końca, ale w sumie nic ciekawego. Plagiat lockerz.com, który chyba też padł. Nie mówię, że to coś złego, bo jak się trafi na dobry moment to można nieźle go przerobić na polskie realia, tak jak np. wykop.pl. Chłyty marketingowe też oklepane, stare sprawdzone metody.
a fakt, że pamiętasz o reklamach ME chyba coś znaczy ;>


@Nau: ja pamiętam, że strasznie mnie #!$%@?ły i nigdy tam nawet pendrive'a nie kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- moi znajomi i rodzina również

a co do bloga - zawiodłem się, w sumie nuda
@Nau: W jakiej technologii to było napisane (serwis)? Albo było nie optymalnie albo dawaliscie się naciagac na koszty. Ps. Tylko nie daj się na ciągnąć na dedyka pod bloga z okazji "wykop efekt";)
@fataler: zabiłeś mnie pytaniem. Nie mam pojecia w jakiej technologii.. musiałbym sie doedukowac. Wtedy zupełnie mnie to nie interesowało. po prostu miało działać
@Nau: no właśnie z takim podejściem musieliście tyle płacić za utrzymanie. Bez szczegółów trudno wyrokować, ale kwota jaką płaciliscie jest z kosmosu. Kolokacja w beyondzie w chwili obecnej jest w Zasięgu MŚP, a za 80k to mialbys serwer starczajacy co najmniej na ten rok. Coś musiało pójsc nie tak.
@Nau:

OŚWIADCZAM, ŻE OSTATNI RAZ WOŁAM TYLE OSÓB.


Nie płacz, byli już tacy, co obiecywali wszystkim plusującym wierszyki o nich, przeróbki awatarów, mile słówka itp., ty musiałeś tylko przekopiować całą listę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nau: O PACZCIE JAK SIE MIROSŁAWY OBURZYŁY OH NORMALNIE ELITA WYPOKU CIE ZJADŁA BO POCZULI SIĘ WYRUCHANI PRZEZ NOŁNEJMA BO WEJŚĆ W LINK TRZEBA. NO #!$%@? MAĆ PO PROSTU.

A historia bardzo interesująca i ciekawa. Fajnie że coś osiągnąłeś (przede wszystkim masę doświadczenia) i wiadomym jest że się nie będziesz przejmować jakimiś frajerzynami którzy nigdy do niczego nie doszli. Powodzenia.
@Nau: Świetna historia! Szkoda (albo na szczęście) ludzie w internecie zasadniczo mądrzeją (tak, tak) - ciekawe jak coś podobnego wyszłoby teraz. Ja zasadniczo już zdecydowanie wyrosłem z wszelkich cudów na kiju, wygranych milionów, piramid finansowych etc. A jeszcze 15 lat temu sam dzwoniłem na telegrę ;)