Wpis z mikrobloga

Duża część #rozowepaski które trafiła na wykop całkiem niedawno, nie ogarnia mirka. Traktują to jak tablicę na fejsbuku.
Wartość śmieszkowa ich wpisów jest żadna, wartość merytoryczna również. Działalność ogarnicza się do wpisów "boję się sprawdzianu / egzaminu", albo "o jej patrzcie jaka jestem". Oczywiście normalnych mężczyzn takie gównowpisy w ogóle nie interesują.
Dzisiaj pod tagiem kosmos, jedna z tego typu niewiast żaliła się, że jak idzie do pracy to się stresuje. Napisałem do niej, że nikogo to nie interesuję, że niech nauczy się tagować, i że niech się ogarnię. Nazywając jej zachowanie głąbiarskim.
Co robi różowypasek? Kasuje wpis. Myślę, o, i fajnie, może nauczy się czegoś i może za wiele lat będzie prawilnym mirkiem.
Jednak niedoceniłem potęgi #logikarozowychpaskow. Oj nie. Ona zaczęła stalkować moje wpisy. I znalazła jeden wpis. Wpis w którym wrzuciłem zdjęcie swojego obiadu, z tagiem obiad. Napisała "kogo co obchodzi co wpieprzasz". Odpisłem, że wszystkich spod tagu obiad. Napisała mi "bądź konsekwentny". Rozumiecie ? :D O co chodzi nie wiem?
Teraz, myślę, że w sumie może jest jakoś chora, albo coś, niepotrzebnie ją nazwałem głąbem. Trochę nawet smutłem. Dlatego przepraszam za epitet.


Pozdrawiam normalnych mirków i normalne mirkówny !
źródło: comment_XZbIpDmuGHwb7gfRGDebjC0WxQQrEBn4.jpg
  • 108
@Jajcew: zielonka czarnolistuje, co to się dzieje XD @Messix: o #!$%@?, no naprawdę, kliknąłeś i nie przeczytałeś nic ciekawego, bardzo boli, co? Lepiej już klikaj w pajacyka zamiast w mirko, bo to drugie słabo ci wychodzi.
@scharlottka:
Dodam do tego, że ta lista jest dzielona pomiędzy tagi i osoby, a zważywszy na liczbę użytkowników jest stanowczo za mała. Zrozum również, że nie każdemu odpowiada zaśmiecanie portalu i by dało się go w ogóle przeglądać trzeba podejmować pewne kroki jak edukacja nowych użytkowników do powszechnie przyjętych zasad do jakich powinno się stosować.
@Messix: a co jak będę nago na koniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no tutaj laska ewidentnie nie ogarnęła tematu, ale naprawdę mnie to bawi, jak ludzie się spinają o takie rzeczy. Czy ja drę na kogoś ryja capslockiem i wyzywam go od atencyjnych #!$%@?, bo użył tagu mojego miasta pisząc coś o dzielnicy, w której nie mieszkam? Nie. A ludzie na mirko często dostają zjeby właśnie za
@bahanadala:

burnit 4 dni temu via Android +2

Co jest wazne w zwiazku i drugiej osobie?. Wiernosc szczerosc blabla dojrzalosc blabla odpowiedzialnosc blabla tak! >Ale oprocz tego ja chce smieszka poza kontrolo. Takiego jak ja. Bo nie umiem jesc sniadanoa z kims kto nie kuma >zartow. #rozowypasek


MOJA ODPOWIEDŹ:


Matyson 4 dni temu 0

@burnit: a może tylko ci się wydaje, że jesteś #smieszekpozakontrolo , a tak naprawdę bliżej ci